Gwiazda seriali TVN korzysta z podziemia. O szczepionce na COVID-19 nie ma mowy

2021-04-08 10:20 dav mga
Laura Breszka
Autor: EastNews Laura Breszka

Laura Breszka (33 l.) znana jest z "Zakochanych po uszy", "Singielki" i "Na Wspólnej". Kilka ładnych lat temu była w w związku z Antkiem Królikowskim (32 l.), potem związała się z Mateuszem Królem (33 l.) znanym z serialu "Korona królów". Aktorkę możemy oglądać w "Tajemnicy zawodowej" TVN, chociaż wierzy w koronawirusa, to nie układa sobie życia pod pandemię. Sprawdźcie, co powiedziała o szczepionce!

Talent komediowy Breszki można było oglądać także w SNL Polska. Aktorka ma córkę Leę. Ma wyrobione zdanie o pandemii i szczepieniach przeciw covid-19:

- Staram się żyć tak, jakby tej pandemii nie było. Pracuję, jeżdżę do studia, nagrywam, chodzę na plan zdjęciowy, radzę sobie jakoś, oczywiście zachowując wszelkie środki ostrożności. Ogólnie to nie będzie mi koronawirus mówił, jak mam żyć. Korzystam więc z podziemi i spotykam się ze znajomymi, i podczas tych spotkań też zachowujemy środki ostrożności – mówi w rozmowie z portalem Interia.pl i dodaje, że nie zaszczepi się. – Podobno szczepionka jest, ale ja nie będę się szczepić. Bo jak miałam taką szczepionkę, bodajże na odrę albo świnkę, jeszcze jak byłam małą dziewczynką, to zareagowałam alergicznie i zachorowałam.

Laura Breszka wyniosła się ze stolicy!

Gwiazda "Na Wspólnej" POD PRYSZNICEM. Bez koszulki zachęca do...

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze