Gwiazda show TVN ma koronawirusa

2020-10-23 21:48 BL
Anna Skura
Autor: Anna Skura/Instagram Anna Skura na Bali

Anna Skura, znana jako blogerka What Anna Wears i podróżniczka. Sławę przyniósł jej udział w programie "Agent. Gwiazdy" w TVN-ie. Dziś celebrytka poinformowała fanów w mediach społecznościowych ,że zachorowała na covid -19. Wynik testu na koronawirusa okazał się pozytywny.

Anna Skura to znana blogerka , której pasją są podróże. Celebrytka prowadzi bloga o nazwie What Anna Wears. Zamieszcza porady dotyczące zdrowego odżywiania i ćwiczeń fizycznych, a przede wszystkimi opisuje wrażenia z licznych wojaży. Blogerka i podróżniczka promuje zdrowy styl życia, jest właścicielką marki Nusa, a nawet wydała własną książkę dla dzieci. Brała udział w wielu kampaniach reklamowych. Jej mężem jest Marek Warmuz, a ślub wzięli na Zanzibarze. Małżeństwo doczekało się córeczki, dla której wybrali nietypowe imię – Melody Imaan. Skura ma dziesiątki tysięcy fanów, wielką popularność przyniósł jej udział w w show "Agent - Gwiazdy". Brała udział w trzeciej edycji programu.

Najmłodsi uczestnicy The Voice of Poland 11 zaskoczeni zachowaniem Edyty Górniak [WIDEO]

Dziś gwiazda TVN podzieliła się smutną wiadomością, okazało się, że zachorowała na covid-19. Wynik testu na koronawirusa okazał się pozytywny. - „Życie czasami samo daje znaki, żeby zwolnić i mi właśnie powiedziało STOP ✋🏽

Jestem “pozytywna” i mam #covid_19

.Odezwę się do Was niedługo.

Czytaj też: Milowicz ma koronawirusa. Nie może normalnie funkcjonować

Uważajcie na siebie i życzcie mi zdrowia 🙏🏾” - napisała na Instagramie blogerka.

Najnowsze