Gwiazda TVN martwi się o wakacje. Boi się, że nie pojedzie w ulubione miejsca

2020-05-23 5:29 dav
Anna Kalczyńska ma sztuczny biust?
Autor: Instagram

Tegoroczne wakacje stoją pod znakiem zapytania. Z powodu panującej pandemii koronawirusa nie wiadomo, czy kurorty zostaną otwarte i będą działały na takich samych zasadach jak dotychczas. Martwi to szczególnie Annę Kalczyńską (44 l.).

Dziennikarka „Dzień dobry TVN” drży o swój urlop. Boi się tego, że nie będzie jej dane odwiedzić ukochanych miejsc w Polsce.

– Martwimy się o wakacje, o nasze ukochane Chałupy, o obozy konne na Mazurach i windsurfingowe na Helu. Nie znamy odpowiedzi na pytanie, czy to się uda. Zobaczymy – powiedziała gospodyni telewizji śniadaniowej w wywiadzie dla „Gali”.

W podobnej sytuacji znalazła się Katarzyna Skrzynecka (50 l.). Aktorka nie wybierze się w tym roku do Grecji, bo jak sama mówi - nie będzie jej na to stać.

- W tym roku pewnie nie będzie nas stać na jakikolwiek wyjazd wakacyjny. Obyśmy mogli latem pracować, by wyjść z debetów! Ukochaną Grecję raczej będziemy wspominać, oglądając zdjęcia i gawędząc z greckimi przyjaciółmi na wideoczatach. Takie czasy - wyznała.

Wakacyjny dramat Kasi Skrzyneckiej. W tym roku nie pojedzie do Grecji

Super Raport 22 V (Wójcik, Karnowski, Piechociński, Wojciechowski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Najnowsze