Gwiazda TVP MIAŻDŻY TVP: "Jak wam nie wstyd? Bylibyście W WIĘZIENIU"

2020-09-15 16:46 doll
Laura Breszka krytykuje TVP
Autor: Instagram/Laura Breszka Laura Breszka krytykuje TVP

Laura Breszka (32 l.), aktorka znana między innymi z produkcji TVP i TVN, obejrzała ostatnio jedną z relacji TVP Info. Materiał dotyczył słynnego już nagrania z Rafałem Trzaskowskim (48 l.) w warszawskim klubie. Młoda aktorka powiedziała bez pardonu, co myśli na ten temat. Zapomniała, że pracowała dla telewizji publicznej?

Przypomnijmy, że kilka dni temu serwis Pudelek opublikował nagranie z jednego z warszawskich klubów, na którym uwieczniono zachowanie Rafała Trzaskowskiego. Prezydent Warszawy domagał się zmiany muzyki, krzycząc, że "to jego miasto". Imprezowe zachowanie Trzaskowskiego spodobało się chyba jedynie Hannie Gronkiewicz-Waltz, która stwierdziła lakonicznie, że ludzie "tak zachowują się w dyskotece".

Sprawę poruszyła między innymi TVP Info, która w jednym z materiałów zauważyła, że Trzaskowski nie powinien się bawić, gdy w "jego mieście" wciąż istnieje poważna awaria oczyszczalni ścieków. "Ścieki nadal płyną do Wisły, ale prezydent Warszawy, zamiast kontrolować sytuację nad rzeką, odwiedza modne nadwiślańskie lokale. (…) To jest nadużycie władzy. W normalnym kraju takie zdarzenie spowodowałoby zakończenie kariery politycznej" - padło z ekranu.

Relację zobaczyła Laura Breszka, aktorka, która grywała między innymi w "Koronie królów" oraz "O mnie się nie martw". Potem pojawiała się w produkcjach TVN-u oraz efemerycznym projekcie "SNL Polska", w którym parodiowano "Wiadomości" TVP. Breszka nie zostawiła na dziennikarzach stacji suchej nitki. Nie spodobała jej się narracja materiału o ściekach i prezydencie Warszawy:

– Drogie TVP, dzisiaj w pracy zobaczyłam… W ogóle, drogie TVP, jak wam nie wstyd? Czy Trzaskowski nie ma prawa podejść do DJ-a i poprosić o zmianę muzy w swoim wolnym czasie? Czy naprawdę jesteście... no jesteście, niestety – urwała sugestywnie na InstaStories. – Po prostu jest mi tak przykro, że mieszkam w takim kraju. Gdzie TVP reprezentuje władzę. Wstydzilibyście się za siebie. Co by było, gdyby was zaczęto rozliczać za czas niespędzony w Sejmie? Gdzie byście wtedy byli? No wiadomo gdzie. W więzieniu! Z TVP płynie więcej ścieków niż do Wisły - zakończyła.

Spodziewaliście się po niej takich słów?

Express Biedrzyckiej - Andrzej Halicki: Trzaskowski nie może zaniedbać Warszawy

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze