Gwiazda "Warsaw Shore" wyzywa fanki od PROSTACZEK. Absurdalna kłótnia

2020-01-17 14:46 rr
Gwiazda Warsaw Shore wyzywa fanki od PROSTACZEK
Autor: Akpa Gwiazda "Warsaw Shore" wyzywa fanki od PROSTACZEK

Anna Aleksandrzak zdobyła sławę występując w kontrowersyjnym show "Warsaw Shore". W programie kobieta nazywana była Mała Anią i nie stroniła od zakrapianych imprez oraz towarzystwa mężczyzn. Niedawno wybuchowa celebrytka wdała się w konflikt z fanką. Poszło o książkę.

Mała Ania wystąpiła w dwunastu sezonach "Warsaw Shore". Kobieta ma na koncie liczne bijatyki, seks w przebieralni na basenie i operacje plastyczne. Przez 7 lat obecności na antenie MTV, przeszła ona ogromną metamorfozę i zyskała status gwiazdy. Znalazła się nawet osoba, która postanowiła zainspirować się jej historią i napisać o tym książkę. O powstawaniu dzieła poinformowała sama zainteresowana. Pomysł nie wszystkim przypadł do gustu...

- Przecież twoje życie to siedzenie w domu, pieseczek i zdjęcia na Instagrama + 2 razy w roku Warsaw Shore. O czym tutaj pisać? Przecież nie robisz w swoim życiu nic ciekawego, nie masz żadnych zainteresowań, po co tracić papier na coś takiego? To tak jakby opisać życie Katarzyny z Pcimia Dolnego? Niby można ale w jakim celu? - napisała internautka w komentarzu pod zdjęciem.

- A ty to wiesz, bo widzisz to na Insta, nie? Haha, wybacz, że nie dodaję jak ty codziennie śniadania i koloru g..na, które robię. Oj desperatko, ale po co te nerwy? Nie widzisz mojego życia, bo dostajesz tylko tyle, na ile zasługujesz, czyli nic. Dlatego nie wiesz, jakie mam pasje. Instagram traktuje jako zarobek, nie jak miejsce do spowiadania się wam z tego, co robię. Jak byś troszkę mózgu użyła, to byś wiedziała, że im mniej wiesz, tym lepiej śpisz, prostaczko - odpowiedziała wściekła Ania (zachowano oryginalną pisownię).

Czekacie na książkę inspirowaną życiem Małej Ani?