Gwiazdor disco polo śpiewa znany przebój. Fani w szoku [NAGRANIE]

2020-10-14 14:47 ksz
Gwiazdor disco polo śpiewa znany przebój. Fani w szoku
Autor: Instagram

Dawid Narożny (31 l.) rozwiódł się ze swoją długoletnią partnerką Magdaleną w życiu prywatnym i zawodowym. Dawid przestał być członkiem zespołu "Piękni i Młodzi". Skupił się na karierze solowej i założył nową rodzinę. Fani wokalisty byli w szoku, gdy gwiazdor disco polo pokazał, jak śpiewa popowy utwór. Pokochali jego głos i namawiają go, aby rzucił disco polo!

Dawid Narożny i jego była żona Magdalena przez długie lata byli gwiazdami zespołu Piękni i Młodzi. Najpierw doszło do rozpadu ich małżeństwa. Wtedy oboje znaleźli nowych partnerów. A później rozpoczęła się walka o wpływy w zespole. Ostatecznie muzyk rozpoczął karierę solową. W jego życiu nastąpiły ogromne zmiany. Znów został ojcem.  Przed Narożnym kolejne wyzwania. Artysta publikuje w sieci kolejne teledyski. Solo radzi sobie równie dobrze, jak jego była żona. Jednak postanowił pokazać fanom, że potrafi śpiewać również nieco inne piosenki. Gwiazdor wstawił na Instagram filmik, na którym śpiewa hit zespołu Sound'N'Grace. Fani byli w szoki, gdy usłyszeli swojego idola w popowym przeboju. Większość komentarzy jest naprawdę pozytywna: - Jak to jest, śpiewasz inny repertuar i jest 🔥 Śpiewasz Disco Polo i jakby ktoś pół talentu ci odebrał. 

- Woow i to jest sztos, mega wykonanie, i powiedziałabym, że lepsze od oryginału.

Jesteście ciekawi, jak brzmi głos artysty disco polo w innym repertuarze? Sprawdźcie filmik. 

ZOBACZ:Steczkowska NA DNIE. Ekstremalne zdjęcia! [GALERIA]

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze