Gwiazdor "Gogglebox" schudł 140 kilogramów i pokazał się BEZ KOSZULKI. Skóra PO KOLANA

2020-07-07 7:56 doll
Mateusz Big Boy Borkowski z Gogglebox. Przed telewizorem
Autor: Instagram Mateusz "Big Boy" Borkowski z "Gogglebox. Przed telewizorem"

Mateusz "Big Boy" Borkowski (35 l.) to jeden z celebrytów, którzy zdobyli rozpoznawalność dzięki występom w popularnym programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Mateusz Borkowski razem z kolegami komentował programy emitowane w telewizji, jednak widzowie zapamiętali go głównie przez pryzmat szokującej metamorfozy, jaką przeszedł. Jak wygląda teraz?

Mateusz Borkowski schudł, bo otyłość zagrażała już nie tylko jego zdrowiu, ale i życiu w ogóle. Big Boy schudł... 140 kilogramów! To szokujące, a przemiana trwała długo: błyskawiczna utrata wagi mogłaby być bowiem równie niebezpieczna jak otyłość. Mateusz Borkowski zaczął więc ćwiczyć i redukować wagę, a teraz stara się utrzymać rewelacyjny wynik.

Niestety, po takiej kuracji zostały efekty uboczne, głównie wizualne. Jak wygląda dzisiaj Mateusz Borkowski? Big Boy pokazał na Instagramie zdjęcie z okazji 35. urodzin. Siedzi na kanapie i pozuje bez koszulki - to prawdziwie dojmujący widok, bo skóra z brzucha obwisa mu niemal do kolan... Organizm po prostu nie nadążył "skurczyć" powłoki, która rozciągnęła się na dużym brzuchu Borkowskiego.

Big Boy jest jednak dumny z tego jak wygląda i z tego, co udało mu się osiągnąć. I słusznie - należą mu się gorące gratulacje!

Przemek SALETA szczerze o tym, jak wygląda jego życie po oddaniu nerki #HOT

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

ZOBACZ TEŻ: Polskie gwiazdy schudły PÓŁ TONY! Kto jest rekordzistą?

Najnowsze