Gwiazdor "M jak miłość" będzie kręcił lody? Wszystko przez brak pracy

2020-05-23 5:20 dav
Jacek Poniedziałek
Autor: East News Jacek Poniedziałek

Jacek Poniedziałek (55 l.) znany głównie dzięki roli w "M jak miłość" znalazł się w trudnej sytuacji finansowej. Aktor od dwóch miesięcy nie zarabia i coraz poważniej zastanawia się nad zmianą fachu. Pójdzie w ślady kolegi, który został kurierem?

Kilka tygodni temu napisaliśmy o trudnej sytuacji Marcina Januszkiewicza (33 l.). Aktor znany m.in. z serialu "Ojciec Mateusz" został kurierem. Wszystko przez niestabilną sytuację finansową.

Polski aktor zaczął pracować jako kurier. Zmusił go do tego koronawirus

Być może w jego ślady pójdzie także Jacek Poniedziałek. Jak sam przyznał - od dwóch miesięcy nie zarabia i rozważa zmianę fachu. - Mój znajomy proponuje mi, żebym z nim sprzedawał lody. Mógłbym też malować mieszkania, jak za czasów krakowskiej PWST, ale chyba zmieniły się technologie, więc nie wiem, czy bym się odnalazł w tej niszy (śmiech). Dostałem pięć tysięcy złotych z Urzędu Pracy, bo prowadzę jednoosobową działalność. Wszystko, co robię poza rodzimym teatrem odbywa się w ramach tej działalności. Otrzymałem pomoc pod warunkiem, że nie zamknę działalności przez najbliższe trzy miesiące. Firma nie ma żadnych kosztów teraz, więc nie zamknę. Ale jak mam przetrwać z tymi pięcioma tysiącami do listopada? - powiedział w rozmowie z Onetem.

Jacek Poniedziałek: Zaliczyłem numerek z księdzem, jestem trochę k...

Super Raport 22 V (Wójcik, Karnowski, Piechociński, Wojciechowski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Najnowsze