Gwiazdor "Na dobre i na złe" W MAJTKACH zachęca do kultury. Wygląda zachęcająco?

2020-03-26 12:22 doll
Mateusz Janicki i Michał Żebrowski
Autor: Instagram Mateusz Janicki i Michał Żebrowski

Przez epidemię koronawirusa od odwołania zamknięto między innymi placówki kultury. Z dnia na dzień odwołano spektakle, także te planowe od wielu miesięcy. Niektóre teatry starają się jakoś dostosować do nowej rzeczywistości i oferują transmisje przedstawień przez internet. Aktorzy reklamują je w różny sposób...

Trzeba przyznać, że Mateuszowi Janickiemu nie brakuje pomysłowości! Gwiazdor "Na dobre i na złe", "M jak Miłość", "Stulecia winnych" i sagi o Rozlewisku gra także w teatrze. Niestety, sceny z powodu epidemii koronawirusa musiały zmienić swój tryb pracy. Teatr im. J. Słowackiego w Krakowie zdecydował, że przez internet wyemituje chociaż część przygotowanej sztuki. Janicki zaprosił do oglądania spektaklu, pozując... w rolkach papieru toaletowego na głowie oraz w majtkach.

- Nie ma obijania się, a kwestia kostiumu to kwestia inspiracji i wyobraźni. W najbliższy piątek o 20 na stronie facebookowej teatru im. J. Słowackiego premiera wariacji na temat odwołanej premiery spektaklu „Ludwiczek”. Co to będzie nie mam pojęcia ale zapraszam - napisał na Instagramie.

Skorzystacie z zaproszenia?

SUPER RAPORT - odc. 4

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze