Gwiazdor "Na dobre i złe" stracił kolejną posadę

2019-09-10 14:15 rr
Na dobre i na złe odcinek 668 Van Graaf (Redbad Klijnstra)
Autor: Artrama Czy nowy dyrektor zdoła sprostać wszystkim przeciwościom losu?

Redbad Klynstra-Komarnicki (50 l.) znany jest polskim widzom za sprawą roli anestezjologa w serialu "Na dobre i na złe". Mężczyzna nie ma ostatnio dobrej passy. Aktor właśnie stracił kolejną rolę, a o sprawie napisał na Twitterze.

Redbad Klynstra-Komarnicki jest polskim aktorem holenderskiego pochodzenia. Mężczyzna znany jest z roli w serialu "Na dobre i na złe" oraz filmu "Smoleńsk". Jakiś czas temu zrobiło się o nim głośno za sprawą kontrowersyjnego wpisu na Twitterze. Gwiazdor "Na dobre i na złe" otrzymał łatkę homofoba i ma sporo nieprzyjemności. Najpierw stracił rolę w serialu, którego produkcja zrezygnowała ze względu na "interes firmy, a teraz poinformował, że ze współpracy z nim wycofał się reżyser teatralny.

- Pojutrze miałem grać przedstawienie pt. Krum, ale dostałem maila: "Reżyser zdecydował, że Twoją rolę zagra inny aktor" Powód? "Reżyser nie musi się tłumaczyć". W Polsce reżyser jest widocznie ponad prawem. A 25 lecie pracy artystycznej spędzę przy kompie - napisał Redbad Klynstra-Komarnicki na Twitterze.

Najnowsze