Gwiazdor "Pitbulla" przytył! Teraz chce wziąć się za siebie. Fani: To przez ojcostwo!

2021-02-23 10:17 bilbo
Piotr Stramowski przytył
Autor: Instagram Piotr Stramowski przytył

Piotr Stramowski, którego doskonała większość kojarzy z filmów Patryka Vegi, zmienił się nie do poznania. Niegdyś umięśniony, dziś nabrał brzuszka. Aktualne zdjęcie i to sprzed kilku lat pokazał na swoim Instagramie. Najwyższa pora wziąć się za siebie! Internauci są pewni, że do nowego wyglądu przyczyniło się ojcostwo. Mają rację?

Piotr Stramowski już nie wygląda jak mięśniak z "Pitbulla". Aktor 1,5 roku temu został tatą małej Helenki. Czy to ojcostwo tak bardzo go zmieniło? Internauci są o tym przekonani."Before (2015) & After (2021) 🤣 Pandemia pandemią, ale chyba najwyższy czas wziąć się za siebie... 🤷🏻‍♂️💪🏻💥 Co myślicie? 🙃" - napisał Stramowski na Instagramie. 

Aktor umieścił zdjęcia z 2015 oraz 2021 roku. Dzieli je kilka dobrych kilogramów! Piotr Stramowski zapewnia, że czas wziąć się za siebie. Fani dopytują: jak długo zajmie dojście do wymarzonej sylwetki? 

Gwiazdor "Pitbulla" zapewnia, że starczą tylko trzy miesiące. Jeśli jest jak mówi - latem będzie wyglądał jak młody Bóg! 

ZOBACZ: Oto MIŁOŚĆ Piotra Stramowskiego. Aktor gustuje w autach TEJ marki - ZDJĘCIA

Są też oczywiście internautki, które zapewniają, że nowa figura bardzo i się podoba, a mężczyzna wcale nie musi być mięśniakiem. Niektóre panie są wręcz zaniepokojone czymś innym - fryzurą! 

"Mnie bardziej martwi fryzura 2021" - czytamy w komentarzach. 

Piotr Stramowski przytył
Autor: Instagram Piotr Stramowski przytył
Najnowsze