Gwiazdy pomagają zbierać karmę dla schroniska. Kto się przyłączył?

2021-04-08 23:13 pam
Gwiazdy zbierają karme da schroniska
Autor: Materiały prasowe

W drugi kwietniowy weekend, już po raz szósty odbędzie się akcja sąsiedzka - Paczka dla Zwierzaczka. Inicjatorami wydarzenia są działacze społeczni z warszawskiej Białołęki, w tym radna miasta Warszawy Anna Auksel-Sekutowicz. Tym razem do akcji włączyły się gwiazdy. Przez miesiąc nagrywały filmiki ze swoimi zwierzakami, robiły zdjęcia, zachęcając w swoich mediach społecznościowych do wsparcia wydarzenia. Podczas akcji 10 i 11 kwietnia na Tarchominie i Białołęce zbierana jest karma, zabawki, posłania, pościel, ręczniki, koce.

-Chciałabym aby Paczka dla Zwierzaczka stała się akcją ogólnopolską. Zwierzęta w schroniskach potrzebują naszego wsparcia. Nie tylko od święta. Nasza grupa od 2018 roku wozi dary i wiemy, że każde takie wydarzenie jest oczekiwane i bardzo pomaga w codziennej pracy schroniskom - mówi Anna Auksel-Sekutowicz.

- W styczniu zawieźliśmy do schroniska pełne 4 samochody darów. Za każdym razem pobijamy ten rekord. Wierzę, że i tym razem uda nam się pobić kolejny - dodaje z uśmiechem Aleksandra Wnukowska.

Do akcji przyłączyły się gwiazdy i niektóre z nich spotkamy podczas finału na ulicach dwóch dzielnic Warszawy. Wśród nich są: Anna Samusionek, Lenka Kliment, Marcin Kwaśny, Adam Adamonis, Marietta Witkowska, Sylwia Madeńska, Madzia Wójcik, Karolina Piechota, Patryk Szwichtenberg, Ałbena Grabowska, siostry Szczepańskie, Sylwester Wilk, Laura Breszka, Magda Pyznar, Karolina Pilarczyk, Jakub Kucner.

Akcję wspiera również Fundacja Masz Szansę.

Wlokła psa na haku
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze