Strajk Kobiet: Największe gwiazdy wyszły na ulice. Wszystkie głośne zachowania [GALERIA]

2020-10-27 13:19 ksz
Strajk Kobiet: Największe gwiazdy wyszły na ulice. Wszystkie głośne zachowania
Autor: Instagram

Kobiety lawinowo ruszyły na ulice największych polskich miast. Ich wystąpienia są bezpośrednią reakcją na wyrok TK w sprawie wykonywania aborcji. W protestach uczestniczą również największe polskie gwiazdy i to nie tylko płci żeńskiej. Mężczyźni równie chętnie angażują się w wystąpienia i wspierają swoje kobiety. Gwiazdy robią to na różne sposoby. Zobacz ich wszystkie głośne zachowania.

Wystąpienia kobiet przybrały formę masowych protestów na ulicach największych polskich miast, w tym Warszawy, gdzie odbyły się marsze m. in. pod siedzibą Trybunału Konstytucyjnego. Do licznego grona kobiet na ulicach dołączyły gwiazdy. W wśród nich znalazły się: Katarzyna Glinka, Joanna Przetakiewicz, Anna Mucha, Zofia Zborowska, Maja Ostaszewska, Andrzej Chyra, Sławomir i Kajra, Joanna Koroniewska z mężem, Maria Janczewska, która była świadkiem potrącenia na strajku, Julia Wróblewska w przebraniu oraz wiele wiele innych gwiazd. 

ZOBACZ: Iwona Węgrowska dla "Super Expressu" o poronieniach, aborcji i krytyce rządu

Strajk Kobiet: Największe gwiazdy wyszły na ulice. Wszystkie głośne zachowania

Gwiazdy zaczęły solidaryzować się z kobietami, które cierpiały w wyniku poronienia lub zagrożonej ciąży. Wiele aktorek przyznało się do straty nawet kilku ciąż!  Julia Wróblewska zdecydowała się dołączyć do strajku, choć jej stan psychiczny nie jest najlepszy. Aktorka zmaga się z zaburzeniami osobowości. Na protest przyszła z ciążowym brzuchem, a opuściła go z poważnymi obrażeniami.  ZOBACZCIE GWIAZDY W NASZEJ GALERII. Czy wiecie, że Borys Szyc spędził rocznicę ślubu na protestach, a Joanna Przetakiewicz strajkowała nawet w Londynie?

Strajk kobiet: Wiemy, kim jest kobieta, która pokazała NAGIE PIERSI. To znana aktorka!

Najnowsze