Gwiazdy przyznały się do alkoholizmu. Wstrząsające historie I VLOG

2020-04-08 19:32 Ewa Wąsikowska-Tomczyńska
Kamil Durczok
Autor: Paweł Dąbrowski Kamil Durczok

Mieli wszystko - sławę, pieniądze, zaufanie swoich fanów. Niestety, pojawiły się ostre imprezy, problemy osobiste i... alkohol. Są wśród gwiazd takie, które śmiało zdecydowały się opowiedzieć o tym, co nałóg zrobił z ich życiem i o swojej nierównej walce z nim. Komu udało się wygrać ze słabościami, kto wciąż się nie poddaje, a kogo alkoholizm pokonał? Zobacz video.

Kamil Durczok (52 l.) kiedyś był jednym z najpopularniejszych dziennikarzy telewizyjnych - nagradzany, dla wielu osób był autorytetem. Potem pojawiły się oskarżenia o molestowanie, głośne odejście z TVN-u, jazda po pijanemu i kolejne zarzuty prawne. Kilka miesięcy temu przyznał się do alkoholizmu.

Tragiczna wydaje się również historia Ilony Felicjańskiej (50 l.), która przy swoim nowym mężu Paulu Montanie powróciła do picia. Wydawało się, że ten problem ma już za sobą, tymczasem nowy ukochany nie wspiera jej w życiu w trzeźwości. Kilka miesięcy temu, przed świętami Bożego Narodzenia oboje zostali zatrzymani w USA przez policję - awanturowali się po pijanemu.

Jak alkohol wpłynął na życie Michała Wiśniewskiego (47 l.), Macieja Maleńczuka (58 l.), Edyty Olszówki (48 l.) czy nieżyjącej już Agnieszki Kotulanki (+61 l.), o tym we vlogu Ewy Wąsikowskiej-Tomczyńskiej.

Gwiazdy, które przyznały się do alkoholizmu. Vlog Ewy Wąsikowskiej

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze