Gwiazdy Telewizji Polskiej gośćmi w "Jaka to melodia?"!

2020-05-23 5:54 dav, em
Jaka to melodia
Autor: Piotr Molecki/East News

Który singiel stał się najpopularniejszym utworem ostatniej dekady? Okazuje się, że to „Happy” Pharella Williamsa. I to właśnie ten „szczęśliwy” przebój otworzy najbliższy odcinek specjalny programu „Jaka to melodia?”. Odcinek z udziałem osobowości telewizyjnych, które przyciągają szczęście. Ich znaki rozpoznawcze to optymizm, radość oraz pasja. O kim mowa? O popularnych dziennikarzach i prezenterach Telewizji Polskiej.

Zaproszenie Rafała Brzozowskiego do studia „Jaka to melodia?” przyjęli: Anna Lucińska – aktorka, dziennikarka i prezenterka TVP, niepoprawna optymistka, miłośniczka podróży i licencjonowana przewodniczka po Kapsztadzie, Adam Giza – specjalista od faktów i mitów, szczególnie tych dotyczących koronawirusa, prezenter TVP Info i TVP Polonia, dumny ojciec, pasjonat biegów i kolarstwa oraz Rafał Porzeziński – dziennikarz, były dyrektor Radiowej Jedynki, autor programu „Ocaleni” oraz wielu publikacji podejmujących temat rozwoju osobistego, prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec trzech córek oraz zagorzały fan rocka.

WOW! Gwiazda "Jaka to melodia?" i "Eurowizji" nagrała piosenkę z 12-LETNIM SYNEM! [WIDEO]

Kto z tej trójki najszybciej pokona muzyczny tor przeszkód i jako pierwszy dotrze do rundy finałowej? Widzowie przekonają się już 23 maja. Ponadto dowiedzą się, z jakimi plotkami borykał się w ostatnich miesiącach Adam Giza, kto w młodości pragnął zostać lekarzem, kto jest fanem dziobaków, który z uczestników zdobył tytuł mistrza świata w triathlonie, do kogo należy boston terier o imieniu Gwiazda, a także który przebój Abby podbił listy przebojów w USA.

Na muzycznej scenie „Jaka to melodia?” jak zawsze plejada gwiazd! Wystąpią m.in. Shaun Baker i Jessica Jean, Rick Astley, Helena Vodrackova, Toto Cutugno, Alicja Majewska, Cleo i Ania Wyszkoni.

Popis swoich nietuzinkowych umiejętności da DJ Adamus, człowiek, który ma słabość do czerwonych marynarek, jedna najbardziej kolorowych osobowości polskiej sceny klubowej,. Nie zabraknie również muzycznych delicji w wykonaniu przebojowego Super Bandu w składzie: Kasia Dereń (wokal), Piotr Matysik (piano) i Hubert Sobiecki (saksofon).

Całość śpiewająco poprowadzi świeżo upieczony zdobywca Telekamery Tele Tygodnia, muzyk, sportowiec, lotnik i osobowość telewizyjna w jednym, czyli niezastąpiony Rafał Brzozowski.

Super Raport 21 V (goście: Müller, Neumann)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Najnowsze