Halina gwiazdą "Sanatorium miłości"! Fani podzieleni. Mają dosyć kuracjuszki

2021-03-02 22:19 dkow
Sanatorium miłości 3
Autor: Screenshot Facebook Sanatorium miłości TVP

"Sanatorium miłości 3" dobiega końca. W najbliższą niedzielę czeka nas finałowy odcinek programu, w którym głównymi bohaterami są seniorzy. W "Sanatorium miłości" gra toczy się o miłość, dla której wiek nie ma znaczenia. Im bliżej końca, tym więcej emocji wzbudzają uczestnicy. Halinka wyjątkowo zdenerwowała fanów!

Halina ponownie została kuracjuszem odcinka "Sanatorium miłości 3". Ta bardzo sympatyczna i szczera kobieta zjednała sobie serca całej rzeczy fanów. Nie pierwszy raz uczestniczka zyskała wyjątkową możliwość zaproszenia na randkę dowolnego mężczyzny. Jak wcześniej, tak i tym razem wybrała Wiesława. Niestety, jak wynika ze słów obojga, ta relacja nie zmierza ku wielkiej miłości. Jednak to nie skomplikowana sytuacja pomiędzy parą stała się osią niezgody wśród fanów! Prawda okazała się bardziej zaskakująca.

Sprawdź też: Ale WSTYD! Wydało się, dlaczego żona zostawiła Edka z "Sanatorium miłości" po 26 latach, tego nie zobaczycie w TVP!

Halina z "Sanatorium miłości 3" - pogodna uczestniczka zdenerwowała fanów

Halinkę uznać można gwiazdą trzeciego sezonu "Sanatorium miłości". Prawdomówna, pełna optymizmu, choć po trudnych przejściach, kobieta chciała odnaleźć w programie bratnią duszę, której będzie mogła lepić pierogi. W ostatnim odcinku mężczyźni uznali, że Halina mogłaby być prawdziwą gwiazdą! Internauci uważają podobnie. Od początku trwania programu wprost pokochali uczestniczkę! Niestety, z kolejnymi odcinkami fani stawali się coraz bardziej podzieleni. Ostatni wręcz przelał czarę goryczy! Internauci zaatakowali kobietę!

- Mam alergię na tą Halinke ciągle głupio się smiejacą.niedlugo wyskoczy mi z lodówki😣

- Jak naprawdę, to już nudzi się z tą Halinka.....Cały czas o niej gadacie. Zwykła babka ze wsi i nic więcej.

- Nie chciałabym nikogo obrażać, ale co takiego wszyscy zobaczyli w Halince, że tak się nią zachwycają? - przeczytać można na portalach społecznościowych "Sanatorium miłości".

Trudno się nie zgodzić - Halina wręcz króluje na ekranie! Chodzi na randki i rozbawia innych kuracjuszy "Sanatorium miłości". Ostatnio została nawet nieoficjalnym mistrzem sztuki grzybiarskiej! Czy Halina zostanie okrzyknięta królową turnusu? Dowiemy się już w najbliższym odcinku!

"Sanatorium miłości 3" - kiedy oglądać finałowy odcinek?

Dobiega końca kolejny, trzeci już sezon kultowego programu Telewizji Polskiej. Finałowy odcinek programu już w najbliższą niedzielę, 7 marca, ponownie o godzinie 21:15 w TVP1!

Wybuch gazu w Rotundzie i zamach w Cytadeli Warszawskiej | Niezapomniani
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze