Hanna BAKUŁA o tym, jak po raz pierwszy zobaczyła... prącie: Miałam 12 lat [WYWIAD WIDEO]

2020-06-24 17:00 EW-T
HANNA BAKUŁA
Autor: Kamil Piklikiewicz HANNA BAKUŁA

Hanna Bakuła przez kilkanaście lat była felietonistką polskiego wydania "Playboya", napisała też wiele książek o damsko-męskich relacjach i dlatego bardzo dziwi ją burza wokół dyskusji o LGBT. Jak mówi przez lata żyła za granicą wśród ludzi, gdzie problem nietolerancji ludzi o odmiennej orientacji seksualnej po prostu nie istniał. Sama popiera związki partnerskie, małżeństwa homoseksualne i nie rozumie dlaczego wciąż w Polsce nie zostały one zalegalizowane. A ma tak otwarte poglądy, mimo że sama wychowała się w czasach, kiedy o seksie dzieciom nie mówiło się ani słowa.

HOT 23.06 (Bakuła, Baran)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Hanna Bakuła przeciwna jest zabranianiu ludziom czegokolwiek -  z wyjątkiem przechodzenia na czerwonym świetle i zabijania - jak dodaje. Cała reszta, czyli to, jak np. rodzice wychowują swoje dziecko, to już jest kwestią ich decyzji.

Przyznaje, że jest z pokolenia, w którym z rodzicami nie rozmawiało się o seksie w ogóle i jakoś dała sobie radę. Pierwszych informacji dowiedziała się z książki, którą znalazła. Przeczytała tam, jak wspomina, "różne straszne rzeczy", a oprócz tego zobaczyła tam rysunek jakiegoś dziwnego ptaka z wielkim dziobem skierowanym do dołu. Pod spodem widniał podpis "przekrój prącia". Miała wtedy 12 lat i nie miała pojęcia, co to jest. Dopiero starsza koleżanka wyjaśniła jej czym jest to tajemnicze "prącie". Tak kiedyś wyglądało zdobywanie podstawowej wiedzy o seksie.

Bakuła twierdzi, że brak tolerancji jaki jest w Polsce jest wstecznym skutkiem działania kościoła, który jak podsumowuje: "Powinien zająć się swoimi sprawami".

Cały wywiad, którego udzieliła w magazynie #HOT Ewy Wąsikowskiej-Tomczyńskiej w materiale wideo.

Najnowsze