Tak dziś wygląda córka Hanny Lis. Będziecie w szoku. Urodą przebiła nawet mamę. Właśnie została modelką [ZDJĘCIA]

2021-03-30 20:08 deck
Tak wygląda córka Hanny Lis, Ania Kozińska
Autor: Akpa/UncoverModels Tak wygląda córka Hanny Lis, Ania Kozińska

Hanna Lis ma dwie dorosłe już córki. Młodsza z nich, Anna Kozińska, właśnie została modelką. Dziewczyna podpisała kontrakt z jedną z najlepszych agencji modelek w kraju. I ma szansę na zrobienie wielkiej kariery, bo wręcz powala urodą! Co ciekawe, Anna Kozińska, która w modelingu chce zaistnieć jako Ania Lea, jeszcze do niedawna za wszelką cenę unikała show-biznesu. Zobaczcie, jak wygląda.

Nie ma wątpliwości, że Hanna Lis to jedna z najpiękniejszych polskich dziennikarek. Zachwycała w latach 90., gdy prowadziła "Teleexpress", zachwycała, gdy 10 lat później prowadziła główne wydanie "Wiadomości" w TVP1. Zachwyca i dziś. (Ale jej posłodziliśmy ;-))

Nic dziwnego, że Hanna Lis ma również piękną córkę. Ania Kozińska, bo o niej mowa, do niedawna starała się trzymać z dala od show-biznesu. Choć na jej Instagramie od miesięcy pojawiają się artystyczne fotografie, na których dziewczyna wygląda rewelacyjnie, długo wzbraniała się przed byciem profesjonalną modelką. 

NIE PRZEGAP: W takich luksusach Krzysztof Ibisz chce zamieszkać z młodą narzeczoną. Pałacowe wnętrza. A jaka cena! [ZDJĘCIA]

Starsza córka dziennikarki, Julia studiuje PR w Amsterdamie. Ania również planowała edukację poza Polską.

- Ania też chce wyjechać za granicę na studia. (...) Artystyczna dusza, bardzo wrażliwa. Po wizycie w Muzeach Watykańskich zadzwoniła oburzona tym, że zwiedzający “macają rzeźby, jakby to był sklep Zary, a nie świątynia sztuki” (śmiech). Jest zapalonym, bardzo dobrym fotografem, ale chce studiować historię sztuki - ujawniła Hanna Lis. 

ZOBACZ TAKŻE: Henryk Gołębiewski zapewnia, że rzucił alkohol. Nie uwierzycie, po co sięgnął w sklepie... [PAPARAZZI]

Z jej urodą Ani nie udało się jednak uniknąć przygody z modelingiem, który właśnie się o nią upomniał. Córka Hanny Lis właśnie podpisała kontrakt z jedną z najbardziej znanych agencji modelek w Polsce - Uncover Models. Kilka dni temu agencja na swojej stronie www przedstawiła Anię jako swoją nową twarz. Dziewczyna występuje tam jako Anna Lea. 

Agencja podaje wymiary modelki. Ania Kozińska ma 173 cm wzrostu, mierzy 80 cm w biuście, 59 cm w talii i 87 w biodrach. Nosi buty rozmiary 39. Ma brązowe włosy.

Zobaczcie, jak wygląda córka Hanny Lis w naszej galerii: 

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze