Hanna LIS w Panoramie traci widzów. W trzy dni STRACIŁA PÓŁ MILIONA

2012-06-08 13:22 Ifi

Hanna Lis (42 l.) od miesiąca prowadzi główne wydania "Panoramy". Miała przyciągać przed ekrany telewizorów tłumy widzów, tymczasem niemal pół miliona osób przestało ją oglądać. I to zaledwie w ciągu trzech dni!

Lis, która w TVP zarabia 30 tysięcy złotych, rozpoczęła pracę w telewizyjnej "Panoramie" dokładnie 7 maja br. Według danych z Nielsen Audience Measurement pierwszy program z jej udziałem oglądało 1,4 miliona osób.

Najwyraźniej aż tylu widzów było ciekawych, jak po trzech latach nieobecności na wizji dziennikarka poradzi sobie z prowadzeniem programu na żywo. Przed przerwą żona Tomasza Lisa (46 l.) pracowała w "Wiadomościach" telewizyjnej Jedynki.

Najwyraźniej nie zrobiła wielkiego wrażenia, bo już następnego dnia oglądało ją zaledwie 1,1 milionów widzów. Trzeciego dnia jej obecności na ekranach telewizorów oglądalność spadła poniżej miliona. Wynika z tego, że widzowie niezbyt ciepło powitali panią Hannę w roli nowej prowadzącej.

Widzowie wciąż najbardziej kochają Andrzeja Turskiego (69 l.). Programy, które prowadzi, gromadzą przed telewizorami około 2 mln osób.

Natomiast zmienniczkę Lis Joannę Racewicz (39 l.) w kwietniu oglądało ponad 1,5 miliona widzów.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze