Hanna LIS w Panoramie traci widzów. W trzy dni STRACIŁA PÓŁ MILIONA

2012-06-08 13:22 Ifi

Hanna Lis (42 l.) od miesiąca prowadzi główne wydania "Panoramy". Miała przyciągać przed ekrany telewizorów tłumy widzów, tymczasem niemal pół miliona osób przestało ją oglądać. I to zaledwie w ciągu trzech dni!

Lis, która w TVP zarabia 30 tysięcy złotych, rozpoczęła pracę w telewizyjnej "Panoramie" dokładnie 7 maja br. Według danych z Nielsen Audience Measurement pierwszy program z jej udziałem oglądało 1,4 miliona osób.

Najwyraźniej aż tylu widzów było ciekawych, jak po trzech latach nieobecności na wizji dziennikarka poradzi sobie z prowadzeniem programu na żywo. Przed przerwą żona Tomasza Lisa (46 l.) pracowała w "Wiadomościach" telewizyjnej Jedynki.

Najwyraźniej nie zrobiła wielkiego wrażenia, bo już następnego dnia oglądało ją zaledwie 1,1 milionów widzów. Trzeciego dnia jej obecności na ekranach telewizorów oglądalność spadła poniżej miliona. Wynika z tego, że widzowie niezbyt ciepło powitali panią Hannę w roli nowej prowadzącej.

Widzowie wciąż najbardziej kochają Andrzeja Turskiego (69 l.). Programy, które prowadzi, gromadzą przed telewizorami około 2 mln osób.

Natomiast zmienniczkę Lis Joannę Racewicz (39 l.) w kwietniu oglądało ponad 1,5 miliona widzów.

Najnowsze