Paskudny hejt na Cugowskiego po śmierci Lipki. Wytykają mu brak konsekwencji

2020-02-13 13:17 rr
Hejt na Cugowskiego po śmierci Lipki. Wytykają mu brak konsekwencji
Autor: Akpa Hejt na Cugowskiego po śmierci Lipki. Wytykają mu brak konsekwencji

Krzysztof Cugowski (70 l.) już wraca na scenę. Popularny muzyk zaledwie dwa dni po pogrzebie Romualda Lipki zagra koncert w Warszawie. Zachowanie muzyka wywołało ogromny hejt. Internauci wytykają wokaliście brak konsekwencji i poszanowania żałoby.

Po śmierci Romualda Lipki muzycy Budki Suflera postanowili odwołać lub zmienić daty wszystkich koncertów zaplanowanych na najbliższe dwa miesiące. W oświadczeniu na Facebooku napisali, że nadchodzące tygodnie będą dla nich okresem żałoby po odejściu przyjaciela i twórcy grupy. Zaapelowali również o zrozumienie i wybaczenie. Sporą sensację wywołała w sieci informacja, że okresu żałoby nie uszanował były wokalista grupy - Krzysztof Cugowski. Muzyk, który rozstał się z Budką Suflera w 2014 roku, zdecydował się zagrać koncert zaledwie dwa dni po pogrzebie przyjaciela.

- Przecież odwołali wszystkie koncerty na najbliższe 2 miesiące z powodu śmierci Romualda Lipki.😮😓

- Ostatnio wypowiedział się, że sam też nie będzie koncertował

- Żenada. Odchodzi, wraca i nic ciekawego nowego nie pokazuje. Już było pożegnanie Budki. Zarobili miliony. Ciągle mało. Dałby już sobie spokój

- Cugowski trzeba mieć jaja. Ty ich nie masz. Pochowaliście Romualda. Prawo niepisane. Były kolega z zespołu jest żałoba choć miesiąc. Byliście moim pokoleniem, ale Ty nie masz jajec i płaczesz, bo emerytura do du....y! - pisali rozgoryczeni fani.

AKTUALIZACJA

Manager Krzysztofa Cugowskiego w rozmowie z "Super Expressem" wyjaśnił, że koncert Krzysztofa Cugowskiego został zaplanowany kilka miesięcy temu, dlatego, ze względu na fanów artysty, nie zamierzają go odwoływać. - Myślę, że kilkaset osób, które kupiło bilety na ten koncert, byłoby bardzo zawiedzionych, gdybyśmy go odwołali. Przepraszam, ale nie czytam komentarzy w internecie, bo większość z nich jest nieprzychylnych, ale mimo wszystko mam nadzieję, że nikt nie oczekuje, że Krzysztof Cugowski odwoła swój koncert. Sądzę, że uczci pamięć o Romualdzie Lipko, jednak jest to jego osobista sprawa i jestem pewien, że zrobi to w najwłaściwszy sposób - powiedział nam Maciej Durczak.

Najnowsze