Hejt na polskiego piosenkarza. W wieku 22 lat będzie miał drugie dziecko

2020-09-18 12:08 KSZ
Hejt na polskiego piosenkarza. W wieku 22 lat będzie miał drugie dziecko
Autor: Instagram

Adam Stachowiak to uczestnik siódmej edycji programu "The Voice of Poland". Podczas castingu wykonał utwór „Mamo”, który napisał ku czci matki zmarłej w 2014. Choć nie zagościł w programie na długo, to jego emocjonalne wykonanie przeszło do legendy. 22-letni muzyk oczekuje drugiego dziecka! Artysta jest bardzo szczęśliwy z posiadania rodziny mimo młodego wieku. Spotkał go za to hejt.

Uczestnik 7. edycji "The Voice of Poland" zasłynął ze wzruszającego wykonania piosenki pt. "Mamo", która jest jego autorstwa. Utwór powstał na cześć jego zmarłej matki. Adam Stachowiak odpadł z show na etapie "bitew". Ale to był dopiero początek jego kariery. W czerwcu 2020 r. poinformował o założeniu własnej wytwórni ABM Records oraz zaprezentował pierwszy singiel „Dotrę na szczyt”. Album o tym samym tytule ma pojawić się na jesień 2020 r. Adam ma 22 lata i jest już żonaty. Jego wybranką jest Anna, którą poślubił w marcu 2017 roku. Dwa lata później na świat przyszła ich córeczka Agata.  

Hejt na polskiego piosenkarza. W wieku 22 lat będzie miał drugie dziecko

Wokalista poinformował za pośrednictwem Instagrama o tym, że jego rodzina znów się powiększy: - Wszystko wskazuje na to, że czwarte Stasiątko jest w drodze! Rodzina to siła! Dziękuję Ci Boże! Stachowiak nie spodziewał się takiej reakcji fanów. Pod jego wpisem znalazło się sporo negatywnych komentarzy. Internautów poruszył młody wiek artysty i zasugerowali, że zalicza się do patologii. Adam Stachowiak oprócz obrzydliwego hejtu otrzymał też słowa wsparcia. Chłopak podsumował całą sytuację na InstaStories: - Nie spodziewałam się, że ta sprawa tak wielu z Was zbulwersuje. To chore jaki stosunek niektórzy ludzie mają do rodziny...

Najnowsze