Hejter zaatakował córkę Przybylskiej. Oliwia ma charakter matki. Posłała go na drzewo

2020-10-30 21:30 ksz
Hejter zaatakował córkę Przybylskiej
Autor: Instagram

19-letnia córka Anny Przybylskiej (†35 l.) szybko wkroczyła w świat show-biznesu. Początkująca modelka i aktorka odziedziczyła talent i urodę po mamie. Oliwia jest zachwalana w mediach społecznościowych z powodu swojego wyglądu. Młoda dziewczyna zachwyca, ale wśród jej obserwatorów pojawili się hejterzy. Oliwia odpowiedziała jednemu z nich na krytykę. Zobaczcie, co mu odpisała.

Oliwia Bieniuk jest obserwowana przez blisko 190 tysięcy fanów. Dziewczyna chce pracować jako modelka i aktorka, więc musi liczyć się z tym, że będzie na świeczniku. Radosław Piwowarski, reżyser i scenarzysta, który lata temu dał szansę jej mamie i zaangażował Annę Przybylską do filmu pt. "Ciemna strona Wenus" wie, jaka przyszłość czeka Oliwię: -  Córka Ani będzie musiała zmierzyć się z mitem genialnej matki. Ludzie z branży będą jej obiecywali różne złote pantofelki, a nawet już to robią. Wiem, że są na nią ogromne naciski. Reżyser zdradził, czy Oliwia zagra swoją matkę w filmie biograficznym. 

Oliwia Bieniuk gwiazdą śniadaniówki. Jest jak mama Ania Przybylska

Hejter zaatakował córkę Przybylskiej

Oliwia nie tylko przypomina wizualnie Annę Przybylską, ale ma również jej charakter i potrafi się obronić w często brutalnym świecie mediów. Opublikowała zdjęcie, na którym pozuje z odsłoniętym brzuchem. Internauta skomentował je w ten sposób: - Takie zdjęcie czy idziesz w masę? Fan Oliwii zareagował i uznał, że to żałosny komentarz, na co córka Przybylskiej odpisała: - Żałosny człowiek. Zyskała tym komentarzem wiele polubień. Jak myślicie, poradzi sobie w trudnym świecie show-biznesu?

Wyświetl ten post na Instagramie.
Hi ;) Post udostępniony przez @ oliwia.bieniuk
Najnowsze