Hity filmowe o tym jak pokonać ŻYCIOWE PROBLEMY (31.07-6.08)

2020-07-31 19:36 Ewa Wąsikowska-Tomczyńska

Czasami jest tak źle, że wydaje się, że to już koniec i nic nie jest w stanie pomóc nam w trudnej sytuacji, a jednak bohaterowie tych filmów nie poddają się... W końcu walczyć trzeba do samego końca i wykorzystać wszelkie możliwe środki do tego, by wyjść na prostą. Czy im się to uda? Sami się o tym przekonajcie.

Tomasz Ciachorowski: Zdradził, jak spędził 40. urodziny. Zapamięta to na zawsze! #HOT

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Ścigani

Chicago. Wesley Gibson (James McAvoy) jest życiowym nieudacznikiem. Wykonuje nudną pracę księgowego, szykanowany przez szefową Janice (Lorna Scott). Obskurne mieszkanie dzieli z narzeczoną Cathy (Kristen Hager), która jednak regularnie zdradza go z jego kumplem Barrym (Chris Pratt).
Chłopak jest pogodzony ze swoim beznadziejnym losem, w czym pomagają mu zażywane w sporych ilościach środki uspokajające. Pewnego dnia życie Wesleya ulega gwałtownej zmianie. Podczas zwykłych zakupów, ktoś zaczyna do niego strzelać. Ratuje go tajemnicza piękność. Fox (Angelina Jolie) informuje Gibsona, że poluje na niego groźny zamachowiec Cross (Thomas Kretschmann), który zabił także jego ojca. Ten z kolei był najwybitniejszym egzekutorem tajnego stowarzyszenia. Wesley trafia przed oblicze przywódcy bractwa, Sloana (Morgan Freeman). Ten zaznajamia go z tajnikami organizacji od wieków zajmującej się likwidacją wybranych jednostek, zanim popełnią tragiczne w skutkach czyny. Sloan poddaje Wesleya próbie. Okazuje się, że chłopak odziedziczył po ojcu nadzwyczajne zdolności. Jego celem staje się zemsta na Crossie.

Emisja w TV:
Piątek 20.05 TVN

Wulkan

W Los Angeles geolodzy rejestrują przejawy wzmożonej aktywności tektonicznej. Gwałtownie wzrasta temperatura wody w jeziorze w środku miasta, dochodzi też do niegroźnego trzęsienia ziemi.
Doktor Amy Barnes (Anne Heche) ostrzega władze przed zagrażającym miastu niebezpieczeństwem, lecz nikt nie chce jej słuchać. Tymczasem nad ranem ogromna fala rozżarzonej do czerwoności lawy zalewa centrum i niszczy wszystko, co stoi na swojej drodze. Tony wulkanicznego popiołu opadają na budynki i ulice. Burmistrz powołuje sztab kryzysowy i do akcji wkraczają służby ratownicze. Dowodzi nim energiczny i odważny Mike Roark (Tommy Lee Jones). Ratownik wpada na pomysł, który pozwoli powstrzymać lawę i uratować miasto przed zagładą.

Emisja w TV:
Piątek 17.05 TNT

Najnowsze