Hollywoodzka gwiazda zachwyca się polskim zespołem! Znacie go z Eurowizji

2020-06-29 15:16 rr
Tulia
Autor: Akpa Tulia

Hollywoodzka gwiazda Rachel McAdams (42 l.) w jednym z wywiadów zachwycała się polskim zespołem. Aktorka przyznała, że kocha ich piosenkę, a występ na Eurowizji 2019 po prostu rzucił ją na kolana. Wiecie już o kogo chodzi?

Polska od dwóch lat nie radzi sobie najlepiej w Konkursie Piosenki Eurowizji. Nasi reprezentanci (Gromee i Tulia) nie awansowali nawet do finału. Teraz okazuje się, że ostatni występ Polski nie przeszedł bez echa. Talent zespołu Tulia dostrzegła hollywoodzka sława - Rachel McAdams. W wywiadzie dla brytyjskiego portalu Heatworld powiedziała: - Kocham piosenkę z Polski "Fire of love" grupy Tulia! Po prostu rzuciły mnie na kolana! Nie mogłam się nasłuchać! 

Tak wielkie wyróżnienie nie uszło uwadze członkiń zespołu Tulia. - "Kocham piosenkę z Polski "Fire of love" grupy Tulia! Po prostu rzuciły mnie na kolana! Nie mogłam się nasłuchać!" - Rachel McAdams, gwiazda Hollywood wypowiedziała się o naszym eurowizyjnym numerze w najnowszym wywiadzie na temat nowej produkcji Netflix, "The Story Of Fire Saga" (...) - napisała Tulia na Facebooku.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj