Hotel Paradise 3: Kim jest Kuba Wójcik? Nowy uczestnik pochodzi ze Śląska! Na jego widok robi się gorąco [ZDJĘCIA]

2021-04-19 20:51 bw
Hotel Paradise 3: Kim jest Kuba Wójcik? Nowy uczestnik pochodzi ze Śląska! Na jego widok robi się gorąco
Autor: Facebook; Kuba Wójcik Hotel Paradise 3: Kim jest Kuba Wójcik? Nowy uczestnik pochodzi ze Śląska! Na jego widok robi się gorąco

Hotel Paradise 3: Nowy uczestnik, Kuba Wójcik, pochodzi ze Śląska. Kim jest? 23-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju to trener personalny i dietetyk, a także zawodnik sportów sylwetkowych. Jego wejście do Hotelu Paradise wywołało niemałe zamieszanie wśród pozostałych uczestników. Trudno się dziwić, bo paniom zrobiło się gorąco, a więc panów zaczęła zżerać zazdrość. Zobaczcie zdjęcia!

Hotel Paradise 3, 19 kwietnia 2021: Nowy uczestnik w programie. Kuba Wójcik pojawił się w odcinku wyemitowanym 19.04.2021 na antenie TVN7. Kim jest? To mieszkaniec Śląska, 23-latek pochodzący z Jastrzębia-Zdroju, który mieszka i pracuje w Bielsku-Białej. Urodził się 16 stycznia 1998 roku, jest trenerem personalnym i dietetykiem. To także zawodnik sportów sylwetkowych, dorabiający sobie jako amatorski aktor, wynajmuje też luksusowe samochody, na przykład na wesela. Jego profil w mediach społecznościowych przesiąknięty jest dużą ilością gorących zdjęć i motywujących opisów. "Nie wielkość mięśni definiuje prawdziwego faceta - lecz wielkość jego serca", napisał pod jedną z fotografii Kuba Wójcik. Nic dziwnego, że wywołał spore zamieszanie wśród uczestników programu: u kobiet powodując szybsze bicie serca, a u mężczyzn nutkę zazdrości. Zobaczcie zdjęcia poniżej! 

Hotel Paradise 3: Seksowna Bogusia jest Ślązaczką! 20-latka pochodzi z Lublińca

Kuba Wójcik to nie pierwszy uczestnik Hotelu Paradise 3, który pochodzi ze Śląska. W programie pojawiła się też Bogusia Brzezińska. Ma 20 lat i jest Ślązaczką, która pochodzi z Lublińca. W programie Hotel Paradise 3 szuka miłości u mężczyzny, który jest opiekuńczy i ma "ucho do dobrej muzyki". Bogusia wprost mówi, że odstraszają ją playboye, a ideałem są wysportowani faceci o ciemnej karnacji. Tacy, którzy wyglądają jak Herkules z bajki! Wymarzony mężczyzna 20-latki musi być również pracowitym człowiekiem. A kim jest Bogusia? To artystka, która zaocznie studiuje wzornictwo, projektowanie ubioru i biżuterii. Prowadzi też butik, w którym sprzedaje kreacje własnego autorstwa. Marzy jej się sława! W każdej wolnej chwili ćwiczy swój wokal, bo chciałaby kiedyś spróbować swoich sił jako piosenkarka. 

Hotel Paradise 3 - zwiastun i dni emisji reality show
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze