Hubert Urbański umiera z tęsknoty i nie ma apetytu? Szczere wyznanie gwiazdora!

2021-02-23 13:38 wp
Hubert Urbański, Milionerzy TVN
Autor: Facebook, Milionerzy TVN Zarobiła ĆWIERĆ MILIONA w rekordowym czasie

Hubert Urbański od lat prowadzi teleturniej "Milionerzy". Widzowie TVN pokochali jego poczucie humoru, ale też opanowanie i pełen profesjonalizm, który widać na wizji. Niestety, gwiazdor poinformował fanów, że nie czuje się najlepiej. Wszystko dlatego, że umiera z tęsknoty. O co chodzi? Przeczytajcie szczere wyznanie gwiazdora.

Hubert Urbański to gwiazdor, którego znamy z ekranów telewizorów, ale jego prywatność owiana jest tajemnicą. Ostatnio jednak, dowiedzieliśmy się, jak wygląda i czym zajmuje się jego córka Krystyna Engelmayer-Urbańska. Teraz, Hubert Urbański postanowił dokonać szczerego wyznania na oczach fanów. Opublikował post na Instagramie, w którym zdradził, że bardzo tęskni. O kogo chodzi?

SPRAWDŹ: Marzena Rogalska zabrała głos po przykrych wydarzeniach. Jest załamana: "To niesprawiedliwe"

Prowadzący teleturniej "Milionerzy" oznajmił światu, że umiera z tęsknoty. Czyżby tracił też apetyt?! To, co wyjawił skłania do refleksji nad stanem gwiazdora. Wszystko przez... nagrania programu bez publiczności! "Milionerzy bez publiczności w studiu, to jak dobry obiad przy pustym stole - można, ale jakoś tak...☹️ Tęsknię" - napisał pod zdjęciem z głośnej produkcji TVN. Sami zobaczcie, zdjęcie i opis poniżej.

Hubert Urbański od lat prowadzi "Milionerów", robił to w latach: 1999–2003, 2008–2010, 2017-obecnie. Na koncie ma także współprace przy programach: Jestem jaki jestem (2003), Dla ciebie wszystko (2003–2004), Wyprawa Robinson (2004) czy Taniec z gwiazdami (2005–2007). Urbański ma cztery córki. Dwie ze związku z Urszulą Engelmayer: Mariannę (31 l.) oraz Krystynę (27 l.), a także Stefanię (12 l.) i Danutę (10 l.) ze związku z kompozytorką Julią Chmielnik.

NIE PRZEGAP: To koniec TVN 24 w Paryżu! Zamykają się, to pewne! Dziennikarka zdradziła smutną prawdę

Groby gwiazd show Polsatu, TVN i TVP. Tu spoczywają uczestnicy Baru, Big Brothera i Pamiętników z wakacji | Niezapomniani
Najnowsze