I wszystko jasne! Michał Wiśniewski zdradził sposób na swoje idealnie czerwone włosy

2021-04-08 21:09 Wiktoria Policha
I wszystko jasne! Michał Wiśniewski zdradził sposób na idealnie czerwone włosy
Autor: Instagram I wszystko jasne! Michał Wiśniewski zdradził sposób na idealnie czerwone włosy

Michał Wiśniewski to gwiazdor, którego zna chyba każdy Polak i każda Polka! Lider Ich Troje od lat istnieje w polskim show biznesie. Przyciąga nie tylko swoją twórczością, ale też mocnym wizerunkiem, a zwłaszcza... czerwonymi włosami, które są nieodłącznym elementem Michała Wiśniewskiego. Gwiazdor nareszcie zdradził, jaki jest jego sposób na czerwoną czuprynę.

Michał Wiśniewski wreszcie to ujawnił! Gwiazdor na Instagramie opublikował zdjęcie, na którym widzimy, jak jego córka Fabbiene pomaga tacie okiełznać fryzurę. Lider Ich Troje wreszcie zdradził, czemu zawdzięcza idealne czerwone włosy! To nieodłączny element wizerunku Michała Wiśniewskiego. Jakiej farby używa i nie niszczy sobie włosów? Okazuje się, że ma inny specyfik!

Jak Michał Wiśniewski farbuje włosy?

Jak napisał Wiśniewski: - Jak widać 4 lata temu w Londynie moim osobistym fryzjerem była @fabbka. Często dostaję pytanie: jak Twoje włosy wytrzymały te 21 lat farbowania i czym farbujesz. Może raz na zawsze: Używam TONERA a nie farby @directions_hair_colour Fire & Poppy Red. I teraz już zawsze będę odsyłał do tego posta. Uff - odetchnął z ulgą muzyk.

ZOBACZ: To on poprowadzi mszę pogrzebową Krzysztofa Krawczyka. Znacie go z tego hitu!

Fabienne Wiśniewska - najstarsza córka Michała Wiśniewskiego
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze