Ida Nowakowska lada moment zostanie mamą. Tańczy z ogromnym brzuszkiem

2021-04-08 12:39 Magdalena Guss-Gasińska
Ida Nowakowska
Autor: wbf

Większość kobiet w zaawansowanej ciąży ledwo żyje, ale nie Ida Nowakowska (31 l.). Tancerka czuje się świetnie i jeszcze z ogromnym brzuszkiem robi coś, co wprawia w zdumienie przyszłe mamy.

Patrząc na Idę Nowakowską aż trudno uwierzyć, że prawie za miesiąc będzie rodzić. Zazwyczaj końcówka ciąży wiąże się ze sporym wysiłkiem dla kobiety i wieloma dolegliwościami.

Jak widać prowadząca "Pytanie na śniadanie" w ogóle nie musi się zmagać z takimi sprawami. Widocznie fakt, że jeszcze przed ciążą była wysportowana, wpłynął na to, że jej ciało tak świetnie znosi błogosławiony stan. Przecież Ida ukrywała brzuszek przez 6 miesiecy! Dopiero wtedy poinformowała publicznie, że spodziewa się pierwszego dziecka. Od tego czasu z dumą prezentuje swoje krągłości.

ZOBACZ: Były prezenter pogody z TVN nowym prowadzącym poranki w TVP Info

Zaskakuje kobiety ćwiczeniami jakie proponuje dla pań w ciąży. Wiele z nich nie wyobraża sobie wykonywania ich z dużym już brzuszkiem. Dla znanej choreografki to jednak żaden problem.

Nowakowska jest rozciągnięta i wysportowana. Nic zatem dziwnego, że nawet miesiąc przed porodem na Instagramie z uśmiechem na ustach pokazuje jak tańczy! Patrząc na jej płynne ruchy, aż trudno uwierzyć, że robi to dźwigając przed sobą taki słodki ciężar. Zapewne Ida nie poprzestanie na jednym dziecku. Już dawno zapowidadała, że marzy o założeniu rodziny.

- Dalej moim marzeniem jest po prostu mieć dzieci i zostać mamą. Nie wiem, jaki jest plan, może ich nie będę mogła urodzić, ale wtedy znajdę inny sposób na swoje macierzyństwo – wyznała tancerka w jednym z wywiadów.

Widząc jak gwiazda TVP znosi ciążę, deczyja o powrocie do pracy po urodzeniu maleństwa z pewnością nastąpi szybko.

Dance Dance Dance 3: pierwsza taka sytuacja w historii programu. Nie odpadła żadna para!
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze