Ile żon miał Robert Janowski? Odpowiedź zszokuje wielu!

2021-09-15 15:07
Robert Janowski na 20-stuleciu programu Jaka to melodia
Autor: AKPA Robert Janowski na 20-stuleciu programu "Jaka to melodia"

Robert Janowski i jego żona Monika świętują 8. rocznicę swojego ślubu. Z tej okazji były prezenter programu "Jaka to melodia" podzielił się ze swoimi fanami poruszającymi zdjęciami i wyznaniem o żonie. Robert Janowski bardzo długo nie miał szczęścia w miłości. Niewielu wie, że były gwiazdor TVP w przeszłości kilkakrotnie stawał na ślubnym kobiercu. Wielu może być zaskoczonych wiadomością o tym, ile miał żon!

Robert Janowski 8 lat temu ożenił się z Moniką. Taki staż związku wypacza z romantyzmu wiele par, ale nie ich! Były prezenter programu "Jaka to melodia" podzielił się z fanami zdjęciami z żoną, również z dnia ich ślubu. Fotki opatrzył poruszającym wpisem, w którym wyznał, że kocha ją m. in. za to, że jest: mądra, piękna, prawdziwa, a także za to, że jest obok. Przyznał także, że bardzo ją szanuje i lubi.

NIE PRZEGAP: Będziecie w szoku, co wyprawia syn Edyty Górniak! Matka go ZATŁUCZE, gdy to zobaczy! [FOTO]

- Nasze małżeństwo jest Jej mądrością... jest Jej przyjaźnią... jest Jej siłą... Nasze małżeństwo jest CUDEM ❤️ - pisze Robert Janowski.

Były gwiazdor TVP publicznie oświadczył też, że Monika Janowska jest miłością jego życia.

Ile żon miał Robert Janowski? Były prezenter programu "Jaka to melodia" żenił się kilka razy

Niewielu jednak wie, że Robert Janowski bardzo długo szukał kobiety swojego życia. Prezenter stawał na ślubnym kobiercu aż trzy razy! Jego pierwszą żoną była Katarzyna Kalicińska-Goczał. Małżeństwo przetrwało sześć lat i doczekało się syna, Makarego. Dziś pierworodny muzyka jest już dorosłym mężczyzną i pod koniec tego roku będzie świętował swoje 33. urodziny.

NIE PRZEGAP: Ludzi zatkało na widok tego, co Ostrowska-Królikowska zrobiła z włosami! Postarzyło ją z 10 lat?! [FOTO]

Dwa lata po rozwodzie Robert Janowski związał się z Katarzyną Dańską, z którą przez 8 lat żył w nieformalnym związku. Para pobrała się w 2004 roku, a 7 lat później przechodziła przez wyjątkowo trudny i bolesne rozstanie. Sąd orzekł rozwód dopiero po czterech rozprawach. Z tego związku Robert Janowski ma dwie córki: 23-letnią Anielę i 21-letnią Tolę. Monika Janowska jest trzecią żoną byłego gwiazdora TVP i choć przeżywają wzloty i upadki, bardzo się kochają. Zobaczcie ich zdjęcia niżej!

NIE PRZEGAP: Mąż Agnieszki Grochowskiej jest od niej sporo starszy! Zobaczcie, kim jest i jak wygląda! [ZDJĘCIA]

Sonda
Czy tęsknisz za Janowskim w programie "Jaka to melodia"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE