Ilona z "Rolnik szuka żony" przytula się do Mateuszka. Gdzie jest Adrian? [ZDJĘCIE]

2020-01-17 12:51 rr
Ilona i Adrian z Rolnik szuka żony
Autor: Facebook/Rolnik szuka żony TVP Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony"

Ilona Kurzeja z 6. edycji "Rolnik szuka żony" pochwaliła się w sieci zdjęciem z uroczym Mateuszkiem. Internauci stwierdzili, że jest on podobny do Adriana Berkowicza i zastanawiali się, gdzie podziewa się chłopak celebrytki...

Niewinne zdjęcie z psem noszącym ludzkie imię wywołało sporą sensację wśród fanów Ilony z 6. sezonu "Rolnik szuka żony". Ratlerek Mateuszek zdobył serca internautów z gracją pozując do zdjęcia. Wystarczy spojrzeć na jego łapki, pięknie wyciągniętą szyję oraz nastroszone uszy, by zauważyć, że jest urodzonym modelem. Wyjątkowej elegancji dodawała mu także czerwona mucha. - Mateuszek 💙 to jednak urodzony celebryta. Nawet na zdjęciach wychodzi lepiej niż ja 😉 - napisała w opisie fotografii Ilona z "Rolnika". Internauci byli zachwyceni i dopytywali, gdzie podziewa się partner kobiety. Kurzeja szybko wyjaśniła, że to właśnie Adrian był autorem zdjęcia.

- Nie chce nikogo obrazić...ale prawie jak Adrian..żeby nie było wątpliwości tak samo dostojny

- Zawsze pięknie wychodzisz na zdjęciach :) Czy to z pupilami czy z Adrianem, czy solo to zawsze jest super. Pozdro dla Was :)

- A gdzie Adrian??

- Bo Mateusz jest wyjątkowy :) 😍 zdjęcie super :) i nie przesadzaj bo ładnie wyszłaś 🤗

- Ach ta mucha....super model ;))) pozdrawiam 😘😏 - pisali internauci w komentarzach.

Zobaczcie zdjęcie Ilony z "Rolnik szuka żony" i uroczego Mateuszka!

Najnowsze