Ilona z "Rolnik szuka żony" zamieszka z Adrianem?! "Na zachętę kupił jej dwa konie"

2020-03-25 10:04 rr
Ilona i Adrian w jacuzzi
Autor: TVP Ilona i Adrian w jacuzzi

Ilona Kurzeja (33 l.) i Adrian Berkowicz (30 l.) odnaleźli miłość w programie "Rolnik szuka żony". Zakochani spędzają ze sobą każdą wolną chwilę i podobno planują wspólnie zamieszkać! Piękna 33-latka zrobiła już pierwszy krok w tym kierunku.

Ilona i Adrian poznali się w 6. edycji "Rolnik szuka żony". Początkowo nikt nie dawał im szans, a widzom wydawało się, że odpowiedniejszą kandydatką dla niego będzie szalona Agata. W momencie wyborów serce podpowiedziało mu, że to skromna Ilona jest kobietą stworzoną dla niego. Nie pomylił się i od kilku miesięcy tworzą bardzo udany związek. Przeszkodą na drodze do szczęścia są jedynie dzielące ich kilometry. Adrian w niemal każdy weekend pokonuje 300 km, żeby spotkać się z ukochaną, mieszkającą w Wałbrzychu. Mężczyzna marzy, by Ilona w końcu z nim zamieszkała.  - Adrian namawiał Ilonę do tego, by zatrudniła kogoś w solarium i przeniosła się do niego. Ma już dość samotności. Na zachętę kupił jej dwa konie i jest gotów przywieźć tu także te, które Ilona trzyma w Wałbrzychu - powiedziała "Rewii" przyjaciółka pary. 

Tygodnik informuje, że Ilona Kurzeja już zaczęła przygotowania do przeprowadzki. Z powodu koronawirusa kobieta musiała czasowo zamknąć solarium i postanowiła na próbę zamieszkać z ukochanym. - Potem to już tylko ślub. I bardzo dobrze, bo oni do siebie po prostu bardzo pasują - dodała rozmówczyni "Rewii".

Koronaporadnik cz.4 Czy papier toaletowy można mrozić?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze