Ilona z "Rolnik szuka żony" zamieszka z Adrianem?! "Na zachętę kupił jej dwa konie"

2020-03-25 10:04 rr
Ilona i Adrian w jacuzzi
Autor: TVP Ilona i Adrian w jacuzzi

Ilona Kurzeja (33 l.) i Adrian Berkowicz (30 l.) odnaleźli miłość w programie "Rolnik szuka żony". Zakochani spędzają ze sobą każdą wolną chwilę i podobno planują wspólnie zamieszkać! Piękna 33-latka zrobiła już pierwszy krok w tym kierunku.

Ilona i Adrian poznali się w 6. edycji "Rolnik szuka żony". Początkowo nikt nie dawał im szans, a widzom wydawało się, że odpowiedniejszą kandydatką dla niego będzie szalona Agata. W momencie wyborów serce podpowiedziało mu, że to skromna Ilona jest kobietą stworzoną dla niego. Nie pomylił się i od kilku miesięcy tworzą bardzo udany związek. Przeszkodą na drodze do szczęścia są jedynie dzielące ich kilometry. Adrian w niemal każdy weekend pokonuje 300 km, żeby spotkać się z ukochaną, mieszkającą w Wałbrzychu. Mężczyzna marzy, by Ilona w końcu z nim zamieszkała.  - Adrian namawiał Ilonę do tego, by zatrudniła kogoś w solarium i przeniosła się do niego. Ma już dość samotności. Na zachętę kupił jej dwa konie i jest gotów przywieźć tu także te, które Ilona trzyma w Wałbrzychu - powiedziała "Rewii" przyjaciółka pary. 

Tygodnik informuje, że Ilona Kurzeja już zaczęła przygotowania do przeprowadzki. Z powodu koronawirusa kobieta musiała czasowo zamknąć solarium i postanowiła na próbę zamieszkać z ukochanym. - Potem to już tylko ślub. I bardzo dobrze, bo oni do siebie po prostu bardzo pasują - dodała rozmówczyni "Rewii".

Koronaporadnik cz.4 Czy papier toaletowy można mrozić?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze