Internauci wiedzą, jak potoczą się losy Jakuba i Ani z "Rolnika". PRZYKRY KONIEC

2019-11-24 8:08 rr
Anna i Jakub z Rolnik szuka żony
Autor: Facebook/Rolnik szuka żony TVP Anna i Jakub z "Rolnik szuka żony"

Związek Jakuba (43 l.) i Ani (34 l.) budzi wielkie emocje. Widzowie "Rolnik szuka żony" bardzo im kibicują i trzymają kciuki, by znajomość ta miała swój finał na ślubnym kobiercu. Internauci twierdzą jednak, że dni tej pary są policzone!

Anna i Jakub są najbardziej lubianą parą 6. sezonu "Rolnik szuka żony". Widzowie doceniają ich dojrzałe podejście do związku, mądre rozmowy czy ciekawe pomysły na wspólnie spędzanie czasu. Rolnik przy kobiecie bardzo się zmienił i pokonał m.in. swój lęk wysokości czy po latach wsiadł na rower. W programie widzowie widzieli, że znajomość z Anią dodaje mu skrzydeł i sprawia, że zmienia on się na lepsze. Niektórzy fani "Rolnik szuka żony" twierdzili, że kandydatka Jakuba trzyma go na dystans, twierdzili jednak, że jako matka i kobieta po przejściach ostrożnie podchodzi do nowych znajomości, gdyż zwyczajnie nie chce cierpieć.

W komentarzach na profilu instagramowym Marty Manowskiej (prowadzącej "Rolnik szuka żony") jedna z fanek programu napisała, że związek Ani i Jakuba należy już do przeszłości. - Szkoda, że Kuba i Ania nie są już razem ale to życie niestety - stwierdziła kobieta (zachowano oryginalną pisownię).

Anna i Jakub z Rolnik szuka żony NIE SĄ już parą
Autor: Instagram/martamanowska Anna i Jakub z "Rolnik szuka żony" NIE SĄ już parą