Internetowi celebryci w "Dance, dance, dance"

2020-01-17 13:48 rr
Fit Loversi
Autor: Instagram/fit.lovers Fit Loversi

Wkrótce na antenie TVP pojawi się drugi sezon tanecznego show "Dance, dance, dance". Znane są już pierwsze nazwiska uczestników. Na antenie mają pojawić się m.in. gwiazdy internetu!

Program "Dance, dance, dance" pokochali widzowie. Taneczne show TVP cieszyło się tak dużą popularnością, że stacja zdecydowała się wyprodukować kolejny sezon. Jak udało się ustalić Wirtualnej Polsce, w programie wystąpią Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, lepiej znani jako duet "Fit Lovers". Para regularnie zamieszcza filmiki w serwisie YouTube i może pochwalić się bardzo liczną i wierną grupą fanów. Ze względu na udział w show TVP, Fit Loversi wrócili do Polski (w ostatnich miesiącach mieszkali w USA).

Kim są Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz z "Fit Lovers"?

Pamela to absolwentka AWFiS w Gdańsku i Usługi Żywieniowe i Dietetykę na Akademii Morskiej. Jest utytułowaną zawodniczką Fitness Bikini Federacji IFBB, trenerem personalnym i Instruktorem Fitness i Nowoczesnych Form Gimnastyki. W przeszłości trenowała taniec.

Mateusz także ukończył AWFiS w Gdańsku. Jest trenerem personalnym, instruktorem gimnastyki sportowej oraz utytułowanym zawodnikiem Fitnessu Mężczyzn Federacji IFBB (zajął m.in. 1. miejsce w Rocznikowych Zawodach w Gimnastyce Sportowej).

Pamela i Mateusz mają doświadczenie telewizyjne. Para wystąpiła w programie "Ameryka Express" na antenie TVN. Zajęli tam wysokie, drugie miejsce.

Najnowsze