Iwona Węgrowska: Pocałunki tylko z miłości

2020-07-06 1:01 PAM
Iwona Węgrowska kręci teledysk Niegrzeczna
Autor: Sebastan Wielechowski Iwona Węgrowska kręci teledysk "Niegrzeczna"

Dziś Międzynarodowy Dzień Pocałunku, postanowiliśmy zapytać Iwonę Węgrowską, czym jest dla niej pocałunek. Autorka hitu "Cztery lata" zdradziła, że ten przejaw czułości ma dla niej bardzo intymny wymiar.

- Pocałunek jest potrzebny i ważny w każdym związku. Dla mnie jest sprawą intymną, ponieważ całując się wyrażam uczucia, jakimi darzę drugą osobę. A najważniejszym z nich w moim życiu jest miłość. To właśnie ona sprawia, że pocałunek jest przyjemnym, romantycznym, a nawet wzniosłym doznaniem. Dlatego tak ważne jest dbanie o tę subtelną wymianę czułości z ukochaną osobą - wyznaje w rozmowie z "Super Expressem" piosenkarka.

Gwiazda z pewnością ten dzień będzie świętować ze swoim ukochanym. A jak Wy będziecie celebrować Międzynarodowy Dzień Pocałunku? Jak już oderwiecie się od swoich drugich połówek, proponujemy włączyć telewizory na Romance TV.

Pocałunek to gest, który na dobre zadomowił się w naszej kulturze. Scarlett O'Hara i Rhett Butler, Śpiąca Królewna, Breżniew i Honecker, księżna Diana i książę Karol – to tylko niektóre postaci, których pocałunki przeszły do historii i funkcjonują w świadomości kolejnych pokoleń. W poniedziałek, 6 lipca obchodzimy Światowy Dzień Pocałunku. Z tej okazji stacja Romance TV przygotowała dwie komedie romantyczne z pocałunkiem w roli głównej.

Pocałunek może być wyrazem szacunku, miłości, namiętności i pożądani. Kiedyś zarezerwowany dla strefy prywatnej, z biegiem czasu stał się inspiracją dla artystów i reżyserów, nie stronią od niego gwiazdy, monarchowie, a nawet politycy. Pocałunki nie tylko podnoszą poziom tak zwanych „hormonów szczęścia” w organizmie, ale także dowiedziono, że wzmacniają układ immunologiczny, a osoby, które często się całują żyją nawet 5 lat dłużej. Stacja Romance TV postanowiła uhonorować Światowy Dzień Pocałunku specjalnym repertuarem.

W poniedziałek, 6 lipca o godz. 18:15 widzowie Romance TV zobaczą film „Utta Danella: Pocałunek na przebudzenie” prezentujący historię Marie, która z brzydkiego kaczątka przeistacza się w pięknego łabędzia. Wszystko za sprawą swojej przedsiębiorczej Babci Ruth, która postanawia znaleźć narzeczonego dla wnuczki. Starsza pani bierze sprawy w swoje ręce i przygotowuje intrygę mającą zapewnić Marie szczęście u boku przystojnego mężczyzny. Tego samego dnia będzie można zobaczyć produkcję pt. „Utta Danella: Kto pocałuje doktora?” o stomatologu, który za wszelką cenę chce znaleźć parę na ślub swojej córki. W tym celu zaczyna adorować młodą asystentkę, nie wiedząc, że od dłuższego czasu dziewczyna jest w nim zadurzona. Na przyjęciu weselnym będzie także była żona Doktora Wintera... Każdy ciekawy finału tej historii powinien włączyć Romance TV 6 lipca o 21:00.