Iwona Węgrowska ujawnia sekret swojej sypialni: SEKS KILKA RAZY DZIENNIE

2020-01-24 6:10 DECK
Iwona Węgrowska. Seks? Kilka razy dziennie!
Autor: Kurnikowski/Akpa Iwona Węgrowska

Iwona Węgrowska (38 l.) to świadoma swoich atutów, atrakcyjna kobieta. Nie boi się mówić o seksie. Jakiś czas temu ogłosiła, że seks z jej życiowym partnerem jest cudowny. Jak zaznacza w rozmowie z nami, ważne jest, by uprawiać go często. Nawet kilka razy dziennie!

Kilka miesięcy temu Iwona Węgrowska i jej partner przechodzili kryzys w związku. Szybko go jednak zażegnali. Piosenkarka nie ukrywa, że jednym z czynników, który sprawił, że chcą być razem, jest chemia, która jest między nimi, i wspaniały seks, który ich łączy.

„Jest ogień. Nie zniósłbyś innego mężczyzny, a ja innej kobiety przy tobie" – napisała w sieci, gdy w jej związku źle się wiodło. „Jest gorzej niż było, gdy byliśmy razem! Więc lepiej bądź przy mnie, a ja będę przy tobie. Najwyżej się kiedyś pozabijamy! Cholera go wie, co będzie, ale teraz jest chemia. Nasz seks jest cudowny” – dodała.

W rozmowie z nami Iwona potwierdza, że kłótnie w związku nie są złe, jeśli potem następuje przyjemne pogodzenie się.

– Rzeczywiście, seks na zgodę jest cudowny. Gdy w ludziach buzują emocje, jest namiętnie, a wszystkie problemy często idą w zapomnienie – mówi nam Iwona. – Ale ważne jest, żeby seks uprawiać nie tylko na zgodę. Powinniśmy to robić codziennie. A nawet kilka razy dziennie! – śmieje się Iwona.

Rada gwiazdy może pomóc naszemu zdrowiu. Specjaliści są pewni, że częste uprawianie seksu wzmacnia organizm – likwiduje stres i obniża ciśnienie, wzmacnia serce i leczy bezsenność. Wiele osób ucieszy się też z faktu, że częsty seks wspomaga odchudzanie.

Najnowsze