Izabela Janachowska nową gwiazdą Polsatu. To ona poprowadzi "Taniec z Gwiazdami"

2021-07-22 13:31
Izabela Janachowska nową gwiazdą Polsatu. To ona poprowadzi Taniec z Gwiazdami
Autor: Instagram Izabela Janachowska nową gwiazdą Polsatu. To ona poprowadzi "Taniec z Gwiazdami"

Izabela Janachowska (35 l.) postanowiła zaryzykować i z TVN przechodzi do konkurencji. Polsat jest nią zachwycony i zamierza zrobić z niej swoją nową gwiazdę. Narazie wiadomo, że we wrześniu zobaczymy ją w wyjątkowym programie, który jest bardzo bliski jej sercu. W jakiej nowej roli pojawi się na małym ekrani?

Informacja, że Iza Janachowska rzuciła papierami i podziękowała TVN za współpracę zszokowała wszystkich. W końcu miała tam jak u pana Boga za piecem. Prowadziła kilka programów o tematyce ślubnej, które miały świetną oglądalność. Janachowska jednak postanowiła coś zmienić w swoim życiu i spróbować nowych wyzwań. Na co dzień prowadzi swój salon sukien ślubnych oraz kanał na YouTubie. A teraz szykuje się do nowej roli w Polsacie.

ZOBACZ: Czym jeździ ślubna ekspertka? Izabela Janachowska-Jabłońska ma obrzydliwie drogiego Maybacha

Janachowska w "Tańcu z Gwiazdami"

Dla Izy taniec zawsze był na pierwszym miejscu. Tak było przynajmniej do 2014 roku, gdy w wyniku kontuzji kolana musiała się pożegnać z ukochaną pasją. Do tego momentu występowała w "Tańcu z gwiazdami" jako tancerka i partnerowała m.in. Radkowi Majdanowi, czy Rafałowi Brzozowskiemu. Niestety ta przygoda się skończyła, a Iza sprawdziła się jako ślubna ekspertka. Teraz jednak znowu będzie miała okazję powrócić do tańca, a przynajmniej w jakimś stopniu.

Okazuje się, że będzie jedną z prowadzących "Taniec z gwiazdami" w Polsacie. Będzie zastępowała Paulinę Sykut-Jeżynę w niektórych odcinkach. Poprowadzi program razem z Krzysztofem Ibiszem.

- Taniec to moja pierwsza miłość, której poświęciłam połowę życia. Powrót do „Tańca z Gwiazdami” jest więc dla mnie jak powrót do domu, do korzeni. Ale wracam w całkiem nowej roli i nie ukrywam, że to wielkie wyzwanie. Trema prowadzącej to coś zupełnie innego, niż nerwy, jakie przed występem czuje tancerka. Ale bardzo się cieszę na to nowe zadanie. I jestem wdzięczna, że będę mogła liczyć na wsparcie tak doświadczonego duetu, jak Paulina i Krzysztof. Kochani, jesteście na mnie gotowi? Mam nadzieję, że zasłużę na „dyszkę” od widzów! – powiedziała w rozmowie z „Pomponikiem”.

To jednak jeszcze nie koniec niespodzianek dla Janachowskiej. Jak donosi portal stacja jest nią tak zachwycona, że planują dla niej równiez inne formaty.

Czy nad programem "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wisi fatum? I #HOT
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE