Izabela Janachowska ochrzciła syna. Były KOMPLIKACJE!

2020-06-29 11:56 doll
Izabela Janachowska
Autor: AKPA Izabela Janachowska

Wydawać by się mogło, że Izabela Janachowska (34 l.), żona milionera Krzysztofa Jabłońskiego (61 l.), nie ma na głowie większych zmartwień. To błąd! Okazuje się, że napotkała kłopoty przy organizacji chrzcin własnego dziecka. Dlaczego?

Izabela Janachowska ochrzciła syna w ostatnią niedzielę, 28 czerwca. Ceremonia Christophera Alexandra miała odbyć się już dawno - chłopiec przyszedł na świat w maju 2019 roku. Niestety, pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany Janachowskiej. Celebrytka uwielbia wystawne ceremonie, sama zresztą została specjalistką od organizacji ślubów. Chrzciny Christophera Alexandra musiały więc zostać przełożone! A potem, gdy już wybrano drugi termin, organizacja też nastręczała pewnych problemów...

- Biorąc pod uwagę moje zamiłowanie do spokojnego i szczegółowego planowania uroczystości jest to zdecydowanie bardzo krótki okres czasu. Dodajcie do tego jeszcze fakt, że ostatni tydzień spędziłam na planie mojego programu i w Showroomie... - żali się trochę na swojej stronie internetowej.

Właściwie druga data ceremonii złożyła się niezwykle szczęśliwie: była to szósta rocznica ślubu Janachowskiej i Jabłońskiego, więc okazje można było połączyć. Także z tego powodu oprawa przyjęcia wymykała się znanym standardom: biel zastąpił błękit oraz feeria barw naturalnych kwiatów.

Mąż Janachowskiej. Kim jest Krzysztof Jabłoński? Co osiągnął?

- Od początku wiedziałam, że nie chcę powielać utartych schematów. Stąd też “tradycyjna” dla takich przyjęć biel musiała ustąpić miejsca błękitnemu obrusowi i serwetkach w kolorze szałwii (...) całość uzupełniały kwiaty wszystkich kolorach tęczy… Pomarańczowe dalie, niebieski i żółty groszek, niezapominajki, maki, a także nieco rzadziej spotykane craspedia i skabioza - zwierzyła się Izabela.

Zobaczcie zdjęcia. Robią wrażenie?

HOT 23.06 (Bakuła, Baran)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj "Super Express" bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie "Super Express" KLIKNIJ tutaj >>>

Najnowsze