Izabela Trojanowska upadła podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki. Co jej się stało?

2021-07-25 22:02
Izabela Trojanowska upadła podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki. Co jej się stało?
Autor: AKPA Izabela Trojanowska upadła podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki. Co jej się stało?

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 trwa w najlepsze. Podczas niedzielnego koncertu w Koszalinie wystąpiła Izabela Trojanowska. Zaprezentowała się w niedzielny wieczór śpiewając najlepsze hity. Niestety, jej popis okazał się pechowy. Wokalistka upadła podczas występu. Co jej się stało?!

Izabela Trojanowska wystąpiła w Koszalinie podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki 2021. Oprócz niej, na scenie zaprezentowały się inne wielkie gwiazdy. Publiczność mogła bawić się przy hitach Zenka Martyniuka, zespołu Boys, Gromee czy Weekendu. Niestety, to dla Izabeli Trojanowskiej koncert okazał się pechowy. Ten wieczór zapamięta na długo. Gwiazda upadła na scenie. Zaraz po skończonym występie ukłoniła się i... straciła równowagę. Ubrana w czerwoną marynarkę i buty na wysokim obcasie chciała wycofać się w stronę tancerek i zejść ze sceny. Wszystko to, po utworze "Już nie ma dzikich plaż" Ireny Santor. Niestety, gwiazda niefortunnie poślizgnęła się i spadła na plecy. Upadek Izabeli Trojanowskiej podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki był zaskoczeniem dla publiczności i widzów przed telewizorami. Wszystko wyglądało bardzo poważnie. Dopiero później gwiazda "Klanu" zwróciła się do fanów słowami: "Nie martwcie się o mnie, już patrzę pod nogi". Wideo i zdjęcia z tego zdarzenia znajdziecie poniżej. Mamy nadzieję, że aktorka czuje się dobrze i nie stało się nic poważnego! Przed nią jeszcze niejeden koncert!

SPRAWDŹ: Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - miasta, daty koncertów. Gdzie i kiedy wystąpią wielkie gwiazdy?

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 wciąż trwa. Najbliższy koncert już 1 sierpnia w Augustowie. Będziecie oglądać, a może wybierzecie się na miejsce?

NIE PRZEGAP: Kajra stanowczo o innych uczestniczkach "Tańca z Gwiazdami". Boi się?

Izabela Trojanowska upadła podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki. Co jej się stało?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE