Izabella Krzan: Rodzina nie cierpi przez moją karierę

2021-03-02 5:01 pam
Izabella Krzan w Pytaniu na śniadanie
Autor: WBF

Ta wiosna z pewnością będzie należała do Izabelli Krzan (26 l.). Miss Polonia 2016 występuje aż w trzech formatach TVP jednocześnie: „Koło Fortuny”, „To był rok” i „Pytanie na śniadanie”. Przyznaje, że nie była przygotowana na tak zawrotne tempo pracy, a szczególnie na program śniadaniowy, w którym zastąpiła „Marzenę Rogalską (51 l.), ale daje radę.

- Wszystko przeszło moje najśmielsze oczekiwania i się wydarzyło się niemal w jednym momencie, a ja teraz muszę za tym wszystkim nadążyć. Mam nadzieję, że dam radę - opowiada „Super Expressowi” Iza i zapewnia, że ma czas na życie osobiste. 

- Rodzina nie cierpi przez moją karierę. Mam czas dla mojego partnera, który mnie wspiera - dodaje. - Wszyscy wiedzą, że teraz mam taki moment, w którym muszę się teraz skupić na pracy - uśmiecha się Krzan.

Express Biedrzyckiej - Tomasz Trela: Morawiecki chce utopić Obajtka
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze