Izabella Miko przeszła OPERACJĘ w Polsce. Nie chciała tego zrobić w Los Angeles. Zobacz dlaczego

2020-08-03 11:33 KSZ
Izabella Miko przeszła operację w Polsce
Autor: Instagram Izabella Miko przeszła operację w Polsce

Izabella Miko (39 l.) relacjonowała na Instagramie pobyt w nowoczesnym ośrodku medycznym, w którym wykonała operację stopy! Aktorka cierpiała na poważne schorzenie, które utrudniało jej komfortowe poruszanie się. Miko zdecydowała się na przeprowadzenie zabiegu w Polsce, a nie w Stanach. Miała ku temu poważne powody. Sami zobaczcie, co mówiła w szpitalu i jak wyglądał jej zabieg.

Kariera Izabelli Miko zaczęła się od szkoły baletowej, a dzięki tanecznym umiejętnościom zagrała w filmie "Kochaj i tańcz" u boku Mateusza Damięckiego. Iza wystąpiła w kilku głośnych amerykańskich produkcjach. Tam też mieszka na co dzień. W branży filmowej nie miała łatwo. Niejednokrotnie słyszała niemoralne propozycje, które miały jej zagwarantować pracę, jednak ona je odrzucała. Aż znalazła się na czarnej liście jednego z producentów. Aktorka jest tuż przed czterdziestką, a wygląda obłędnie. Może pochwalić się wysportowanym ciałem.  Jednak pewna część ciała nie pozwalała jej w pełni funkcjonować. Miko relacjonowała na Instagramie pobyt w ośrodku medycznym w Lublinie. Pokazywała przebieg konsultacji z lekarką, która wytłumaczyła gwieździe, że ma genetycznie uwarunkowane zwyrodnienie stopy. Aktorka przyznała, że to schorzenie utrudnia jej życie. Odczuwa ból przy chodzeniu, a zmiana może narastać. Konieczna była operacja. Miko wytłumaczyła anglojęzycznym fanom, dlaczego nie przeprowadziła jej w Los Angeles. Kobieta była bardzo szczera. Wyznała, że w nowoczesnym ośrodku medycznym w Lublinie ma zapewnioną doskonałą opiekę i ma przy sobie bliskich. W Stanach jej ex chłopak nie poradził sobie kiedyś z podobnym wyzwaniem i nie wspierał ukochanej. Iza czuła się wtedy ciężarem. Podkreśliła, że w Polsce ludzie dbają o swoich bliskich i czuwają przy nich w szpitalu. Dzięki temu mogła czuć się bezpieczniej.

ZOBACZ:Zawodowa klęska Magdy Mołek. Bolesny cios po odejściu z Dzień Dobry TVN

Izabella Miko w szpitalu
Autor: Instagram Izabella Miko w szpitalu
Izabella Miko po operacji
Autor: Instagram Izabella Miko po operacji
Wyświetl ten post na Instagramie.
Treat love as a verb. You love her? Then you cherish her, sacrifice for her, protect her. You love him? Then you give him support, you listen to his needs, you build him up, you show devotion. If you’ve lost the butterflies in your stomach for your partner do these things, basically reverse engineer. Go back to serving your partner, living for seeing them smile, taking care of them and being their rock and watch that warm fuzzy, sexy feeling come back into your heart. That means also letting go of resentments, past fights and pre conceived ideas of who they’ve become. I LOVE dance. I bled for it, I left my country and my family at 15 for it, I was obsessed with it even when dance didn’t want anything to do with me. I know that’s different, but don’t ever just accept someone saying they love you or care for you without seeing them actually take action. Words are nice, but true love for anybody or anything requires sacrifice that you actually are excitedly willing to make. Don’t be scared of loving on such deep level. It’s absolutely miraculous! #truelove #dance #dancing #ballet #pointe #onpointe #pointeshoes #ballerina #howtolove #lovegoals #loveisaverb #relationship #relationshipgoals #liveyourbestlife #liveyourlifetothefullest #liveyourlife #commitment #belove #fallinlove #sacrifice #relationshipadvice #relationshiptips #marriage #committed Post udostępniony przez Izabella Miko|Fun+Inspiration (@izabellamiko)
Domniemana dziewczyna Piotra Żyły prosi: Zabierz mnie do sanatorium

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze