Jackie Stallone nie żyje. Matka Sylvestra Stallone'a była RUMPOLOGIEM

2020-09-22 9:51 doll
Jackie Stallone nie żyje
Autor: Eastnews Jackie Stallone nie żyje

Smutne wiadomości z USA. Jackie Stallone, matka Sylvestra Stollone'a (74 l.), nie żyje. Kobieta dożyła sędziwego wieku 98 lat. Niewielu wie, że Jackie interesowała się astrologią oraz rumpologią, czyli wróżeniem z pośladków. Rodzina pożegnała ją wzruszającymi słowami.

Jacqueline Frances Labofish, bo tak nazywała się Jackie przed ślubem, pracowała jako akrobatka i gimnastyczka. Z Frankiem Stallonem Seniorem wzięła ślub w 1945 roku, rozwiedli się w 1957. Urodziła czwórkę dzieci, jednak córka, Toni Ann, zmarła w 2012 roku. Wiadomość o śmierci Jackie Stallone przekazał do mediów Frank Stallone, młodszy brak Sylvestra.

"Miała siedmioro wnuków i 3 prawnuków. Mój brat Sylvester opiekował się nią jak królowa przez całe jej życie. Nigdy więcej nie będę w stanie zadzwonić do mamy ani pozwolić jej na mnie krzyczeć, dlaczego nigdy się nie ożeniłem. Ale wszyscy kochaliśmy ją i jej chęć przetrwania i zwycięstwa. Zawsze będę za tobą tęsknić mamusiu" - napisał na Facebooku, wyciskając swym wpisem łzy wzruszenia.

Warto pamiętać, że Jackie Stallone była zafascynowana astrologią, doradzała także politykom i biznesmenom. Jedną z jej pasji była rumpologia, czyli wróżenie z pośladków. Najsłynniejszym polskim rumpologiem pozostaje do dzisiaj odkryty w 2012 roku przez "Super Express" Kazimierz Olszewski.

Wróżbita Kazimierz Olszewski WRÓŻY z POŚLADKÓW. To PIERWSZY w Polsce RUMPOLOG

Horoskop urodzeniowy

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.