Jadł knedle, nie ćwiczył i schudł 19 kilo! Metamorfoza Roberta Kudelskiego [WYWIAD WIDEO]

2020-09-24 19:27 Ewa Wąsikowska-Tomczyńska
Robert Kudelski jako Michał
Autor: Materiały Prasowe

Robert Kudelski (46 l.) szerokiej publiczności przede wszystkim jest znany z roli Michała w serialu "Na Wspólnej". Teraz jego bohater postanowił się wziąć za siebie i zgubić zbędne kilogramy. Ten wątek zainspirował aktora do tego samego. W listopadzie postanowił rozprawić się z nadwagą. - Było grubo - wyznał w programie #HOT Ewy Wąsikowskiej-Tomczyńskiej. - Waga pokazywała 107 kg. Dziś jest ich 88. Jak udało mu się schudnąć? Szczegóły w materiale wideo. Taka dieta będzie smakować każdemu!

Robert Kudelski opowiada o swojej metamorfozie i międzynarodowej karierze

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Robert zawsze był typem amanta, jednak w ciągu ostatnich kilku lat faktycznie trochę przytył, a że kamera jest nieubłagana i każdemu dodaje wizualnie jeszcze kilka kilo, źle się z tym poczuł. W listopadzie 2019 roku postanowił się wziąć za siebie. Jednak aktor nigdy nie ukrywał, że nie lubi trenować na siłowni, dlatego efekt musiał osiągnąć wyłącznie dietą. I udało się. 19 kilogramów w ciągu 9 miesięcy to imponujący wynik. Co więc jadł? Większość gwiazd odstawia wszystkie węglowodany - przede wszystkim pieczywo i produkty mączne, ale Robert zrobił coś innego. Zrezygnował z cukru, soli, wędlin i mięsa. I to wystarczyło. Nie wykluczył z diety chleba a nawet pyz i klusek, które bardzo lubi. Oprócz tego je oczywiście dużo warzyw i owoców.

Nie unika ruchu, ale nie są to tak modne obecnie treningi siłowe czy aerobowe. W zupełności wystarczą mu spacery z dwoma ukochanymi psami. Jak widać chcieć to móc, bo efekty jego metamorfozy są imponujące.

Więcej o tym i jego międzynarodowej karierze w wywiadzie wideo.

Najnowsze