Katarzyna Dowbor remontuje domy innym, a sama mieszka w takich warunkach! Na widok tych zdjęć padniecie!

2021-06-22 20:41
Katarzyna Dowbor, Nasz nowy dom, Polsat
Autor: AKPA Katarzyna Dowbor, "Nasz nowy dom", Polsat

Katarzyna Dowbor od siedmiu lat prowadzi program "Nasz nowy dom", w którym remontuje domy potrzebującym rodzinom. Mamy zdjęcia, które pokazują, jak mieszka gwiazda telewizji Polsat. Na ich widok padniecie!

Katarzyna Dowbor i jej program "Nasz nowy dom" pomogli już setkom potrzebujących rodzin, które mieszkały w tragicznych warunkach, często nawet bez dostępu do bieżącej wody czy łazienki. Ludzie, którym pomogła okazują swoją wdzięczność wręczając słodkości czy kwiaty.

NIE PRZEGAP: Piłkarz reprezentacji skompromitował się, podrywając Julię Wieniawę! Zrobiła z niego pośmiewisko na cały kraj!

Tak mieszka Katarzyna Dowbor! Co za widoki!

Tym razem było podobnie. Katarzyna Dowbor właśnie wróciła z kolejnych nagrań programu "Nasz nowy dom" i pokazała bukiet kwiatów, które dostała od wdzięcznej rodziny. Do sieci wrzuciła zdjęcie swojego salonu, który po prostu powala. Przez pandemię koronawirusa Katarzyna Dowbor coraz częściej publikuje zdjęcia ze swojego domu, dzięki którym możemy zobaczyć, jak wyglądają też inne pomieszczenia.

NIE PRZEGAP: Szczena z "Chłopaków do wzięcia" przeszedł powalającą metamorfozę! Na widok jego klaty padniecie! [FOTO]

Całość utrzymana jest w jasnych barwach i dominuje biel. Widać też, że dziennikarka bardzo lubi kolor niebieski, bo znajdziemy wiele ozdób we właśnie takim kolorze. Katarzyna Dowbor do salonu wybrała wyjątkowo oryginalne krzesła i stół, na którym zobaczymy wazon i świeczniki. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć poniżej, które pokazują, jak mieszka gwiazda programu "Nasz nowy dom", znajdziecie tam zdjęcia kuchni, salonu,, pokojów, a także jej zjawiskowego tarasu.

NIE PRZEGAP: Wszyscy byli przekonani, że to jej mąż. Iza Kuna przyszła z nim do DDTVN i wprawiła widzów i prowadzących w osłupienie!

Na Podlasiu spłonął dom wyremontowany w programie Katarzyny Dowbor. Matka i dwóch synów stracili dach nad głową
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE