Zobaczyliśmy z bliska, jak naprawdę wygląda Teresa Lipowska. Fani "M jak miłość" będą w szoku! [ZDJĘCIA]

2021-07-05 20:38
Teresa Lipowska, M jak miłość
Autor: AKPA Teresa Lipowska, M jak miłość

14 lipca Teresa Lipowska będzie świętować swoje 84 urodziny. Na przestrzeni lat gwiazda serialu "M jak miłość" przeszła widoczną metamorfozę. Specjalnie dla Was zebraliśmy zdjęcia bez retuszu i ściemy, na których zobaczycie, jak naprawdę wygląda Teresa Lipowska! Nawet fani "M jak miłość" będą w szoku!

Teresa Lipowska już od 21 lat wciela się w rolę seniorki rodu Mostowiaków. Gwiazdę "M jak miłość" spotkała ostatnio potworna przykrość. W mediach społecznościowych pojawiła się nieprawdziwa informacja o tym, że Teresa Lipowska nie żyje. Jej koledzy z planu byli oburzeni i poruszeni. Aktorka była bardzo poruszona i wściekła, gdy przeczytała informacje o swojej śmierci.

NIE PRZEGAP: Skandal za kulisami festiwalu w Sopocie! Nie uwierzycie, jak Maneskin potraktowali 13-letnią Viki Gabor!

- Kto to w ogóle pisze? Mało tego, jeszcze powiedziano, że gdzieś z domu w Konstancinie mnie zabrano do Szpitala Wojskowego. Podają dokładne informacje niemające nic wspólnego z rzeczywistością – mówiła w rozmowie z "Teleshow" wyraźnie poirytowana Teresa Lipowska.

Tak naprawdę wygląda Teresa Lipowska. Gwiazda "M jak miłość" z bliska i bez retuszu!

Tymczasem Teresa Lipowska żyje i ma się doskonale. Już za parę dni gwiazda "M jak miłość" będzie świętować 84 urodziny. Teresa Lipowska nigdy nie próbowała zatrzymać czasu za pomocą operacji plastycznych, czy zabiegów medycyny estetycznej. Aktorka starzeje się z prawdziwą godnością.

Specjalnie dla Was zebraliśmy zdjęcia z bliska i bez retuszu, które dokładnie pokazują, jak naprawdę wygląda Teresa Lipowska. Wielu fanów może być w szoku - niejeden mógłby jej pozazdrościć takiego wyglądu! Gwiazda "M jak miłość" wygląda dużo lepiej niż o wiele młodsze koleżanki z branży, a jej szyja prezentuje się dużo lepiej niż szyja 61-letniej Beaty Kozidrak, która ostatnio przeraziła fanów. Zobaczcie, jak naprawdę wygląda Teresa Lipowska w galerii zdjęć niżej!

NIE PRZEGAP: Nie uwierzycie, jak Maryla Rodowicz karmiła męża! Dostała szału, gdy to wyjawił!

NIE PRZEGAP: Koszmar na Podhalu, kilkadziesiąt domów doszczętnie spłonęło! Edyta Górniak w centrum tragedii!

NIE PRZEGAP: Gwiazda Klanu pokazała świadectwo szkolne córki. Ma same jedynki! Występowała w znanym programie TVP

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE