Jak wygląda córka Kasi Kowalskiej? Jest kopią mamy [GALERIA]

2020-03-31 12:33 rr

Kasia Kowalska (47 l.) doczekała się dwójki dzieci - córki Oli (23 l.) i syna Ignacego (12 l.). Starsza pociecha jest bardzo podobna do swojej mamy. Przeglądając ich wspólne zdjęcia, czy archiwalne fotografie wokalistki, można odnieść wrażenie, że Ola wygląda jak jej kopia.

Dzielą je 24 lata, a łączy szczególna więź i niesamowite podobieństwo. Kasia Kowalska samotnie wychowywała Olę, gdyż partner opuścił ją tuż po narodzinach córeczki. Po niemal 20 latach dziewczyna poinformowała wszystkich na swoim profilu instagramowym, że nie używa nazwiska swojego ojca Kostka Yoriadisa, bo nie ma z nim kontaktu. - Noszę nazwisko tej wspaniałej kobiety, która wychowała mnie SAMA, a nie człowieka, który NIGDY nie pojawił się w moim życiu - Ola KOWALSKA, a nie Yoriadis - napisała 23-latka w sieci. Szczególna więź matki i córki dostrzegalna jest już na pierwszy rzut oka. Panie są bardzo do siebie podobne. Obie mają ciemną oprawę oczu, a także podobny kształt nosa oraz ust. Choć Ola lubi eksperymentować ze swoim wizerunkiem, to najczęściej, podobnie jak mama, włosy farbuje na czarno. Łączy je także wspólne zamiłowanie do mody.

Obejrzyjcie zdjęcia w naszej galerii!

Dramat Kasi Kowalskiej

W miniony piątek Kasia Kowalska poinformowała o poważnych problemach zdrowotnych Oli. Córka wokalistki od kilku dni leży w londyńskim szpitalu z ciężką niewydolnością płuc oraz wysoką gorączką. Zostały jej wykonane testy na koronawirusa. – Jeszcze nie mam oficjalnego potwierdzenia. No, ale co to mogłoby być innego? Ciężka niewydolność płuc, gorączka 40 st., respirator, nieprzytomna... wszystko wskazuje na koronawirusa – powiedział nam przyjaciel piosenkarki.

Super Raport 30 III

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze