Jakimowicz odbijał obrazy żony z rąk gangsterów, teraz ona opowie, jak było. Szykuje się skandal DEKADY?!

2020-09-23 13:51 doll
Jarosław Jakimowicz na plaży w Senegalu
Autor: Instagram Jarosław Jakimowicz na plaży w Senegalu

Jarosław Jakimowicz (51 l.), zapomniany gwiazdor "Młodych Wilków", wrócił do przestrzeni publicznej głównie dzięki TVP, gdzie uchodzi za eksperta i komentatora od spraw wszelakich. Teraz powinien zacząć się bać, bo jego była żona, Joanna Sarapata (58 l.), zapowiedziała prace nad książką... Czy opisze w niej małżeństwo z Jarkiem? Ma z pewnością wiele do powiedzenia.

Jarek Jakimowicz, gdyby nie TVP, zginąłby gdzieś w odmętach niepamięci. Od jakiegoś czasu trwa jednak jego dobra passa, zwłaszcza że na wizji zaczął ostatnio pojawiać się z ozdobą TVP Info, Magdaleną Ogórek. Aktor postanowił też do reszty wycisnąć drugą falę popularności i wydał autobiografię... Opisał w niej między innymi lata dzieciństwa i młodości, gdy razem z kolegami wpadli na pomysł, by rozkopywać żydowskie groby (!) w poszukiwaniu mitycznych kosztowności. Przeszkodził im zarządca cmentarza.

Jednym z wątków autobiografii Jakimowicza jest jego małżeństwo z Joanną Sarapatą, uznaną malarką. Jeśli wierzyć Jarosławowi, kiedyś jej obrazu przejęli gangsterzy, a aktor rzucił się w pościg, by je odebrać. Skończyło się na jakichś rozmowach w gangsterskim samochodzie. Potem nie było już między nimi tak kolorowo, bo gdy mieszkali w Hiszpanii, Jakimowicz nie miał za bardzo co tam robić. Rozwiedli się w 2009 roku, chociaż już wcześniej ich małżeństwo było fikcją.

Wyświetl ten post na Instagramie.
#jakimowicz #zyciejakfilm Post udostępniony przez Jarosław Jakimowicz (@jaroslaw.jakimowicz)

Być może nowe światło na tę relację rzuci książka, którą przygotowuje Joanna Sarapata. Ma to być powieść biograficzna, więc od razu narodziły się pytania, czy w książce zostanie opisany Jarosław.

- Nie wszyscy będą zadowoleni, że pojawiają się w tej książce, będzie się więc działo - mówi Sarapata w rozmowie z "Faktem". - To będzie powieść biograficzna, ma się ukazać w kwietniu. Ja jej nie piszę, a tylko barwnie opowiadam. Będzie m.in. o tym, jak Elton John i Michael Jackson kupili moje obrazy. Nie zabraknie też wspomnień o PRL-u, o tym, jak młode dziewczyny zza żelaznej kurtyny wyjeżdżały w świat i jak sobie radziły na Zachodzie.

Myślicie, że Jarek postawi książkę byłej żony na półce obok autobiografii?

Dziennikarz TVP rozrzuca śmieci w Lublinie
Najnowsze