Jakub z "Rolnik szuka żony" został ojcem. Ostateczny dowód! Piękne zdjęcie

2019-12-02 10:27 rr
Ania i Jakub w Rolnik szuka żony
Autor: Facebook/Rolnik szuka żony TVP Ania i Jakub w "Rolnik szuka żony"

Anna (34 l.) i Jakub (43 l.) z 6. sezonu "Rolnik szuka żony" są w szczęśliwym związku! W sieci pojawiło się wspólne zdjęcie pary wraz z synkiem kandydatki. Cała trójka w uroczy sposób podziękowała fanom produkcji TVP1. Zobaczcie zdjęcie!

Anna i Jakub, wbrew krążącym w sieci plotkom, są w szczęśliwym związku. O uczuciu, które ich połączyło i pierwszym wyznaniu miłości para opowiedziała w 12. odcinku "Rolnik szuka żony". Pierwszy swoje serce otworzył Jakub. - W pewnych okolicznościach mi się wyrwało i powiedziałem, że ją kocham. Byłem w "wylewnym nastroju" - powiedział Jakub w finałowym odcinku "Rolnik szuka żony". Dla mężczyzny pojawienie się w jego życiu Ani i jej syna Jasia było prawdziwą rewolucją. Przyznał w programie, że teraz to kobieta i chłopiec są jego całym światem. Robi wszystko, by spędzać z nimi jak najwięcej czasu i bardzo pomaga w codziennych, domowych obowiązkach. Jakub i Jaś świetnie się ze sobą dogadują i mają do siebie spore zaufanie. Rolnik pomaga malcowi wożąc go na treningi czy kibicuje na meczach, traktując jak własne dziecko.

Niedawno w sieci pojawiło się wspólne zdjęcie szczęśliwej rodziny. Ania, Kuba i Jaś podziękowali fanom "Rolnik szuka żony" za ogrom wsparcia, wiary i miłych słów. Zobaczcie sami!

Kalendarz rozwoju dziecka >>> Sprawdź TUTAJ

Najnowsze