Janachowska pokazała figurę DWA TYGODNIE po porodzie! Gdzie ma brzuch?

2019-05-28 12:29 doll
Izabela Janachowska pochwaliła się figurą po porodzie
Autor: AKPA

Izabela Janachowska (33 l.) urodziła zaledwie dwa tygodnie temu, a już pokazała się na czerwonym dywanie. I to w nie byle jakiej formie – celebrytka zachwyciła figurą, pozując w połyskliwej sukni do ziemi. Gdzie pociążowy brzuszek?

W poniedziałek wieczorem odbyła się Gala Polskiej Rady Biznesu, na której pojawił się między innymi Krzysztof Jabłoński – milioner, a prywatnie mąż Izabeli Janachowskiej. Uroczysty6 raut był swojego rodzaju testem dla byłej tancerki, która pokazała się na czerwonym dywanie dwa tygodnie po porodzie. Izabela zdała go śpiewająco, zachwycając piękną figurą.

Janachowska pozowała u boku męża w długiej, połyskliwej sukni zebranej pod biustem. Po ciążowym brzuszku nie było ani śladu, chociaż, jak wynika z opisu, tancerka stresowała się wyjściem: - tresik był... Gala Polskiej Rady Biznesu... pierwszy raz oficjalnie po porodzie. Na szczęście silne, wspierające, męskie ramie u boku – napisała na Instagramie.

Forma Janachowskiej naprawdę robi wrażenie. Warto pamiętać, że Meghan Markle, która pokazała się po porodzie w bardzo podobnej kreacji, została skrytykowana za, zdaniem niektórych, zbyt obfitą sylwetkę: OKRUTNY HEJT na Meghan po porodzie. Nie może się obronić

Izabela Janachowska pochwaliła się figurą po porodzie
Autor: Instagram