Prowadzący Polsatu zostanie ojcem. Pochwalił się za pomocą pięknego zdjęcia

2021-01-20 21:03 dkow
Krzysztof Jankes Jankowski
Autor: Fot. Kamil Piklikiewicz/DDTVN/East News

Posiada jeden z najbardziej charakterystycznych głosów radiowych w Polsce! Krzysztof "Jankes" Jankowski (42 l.) podzielił się radosną nowiną. Razem ze swoją narzeczoną stanęli przed nowym wyzwaniem - zostaną rodzicami!

Publiczność telewizyjna poznała go jako prowadzącego programu "Celebrity Splash", emitowanego na Polsacie w 2015 roku, a także współprowadzącego jednej z edycji muzycznego show TVP "The Voice of Poland". Jednak Krzysztof "Jankes" Jankowski jest przede wszystkim wieloletnim prezenterem Radia Eska. Jego głos towarzyszył słuchaczom podczas programu "ImprESKA w Radiu Eska". Przed nim zupełnie nowe wyzwanie! Jankes ogłosił, że zostanie ojcem!

Sprawdź też: Ryszard z "Sanatorium miłości" wrócił do miłosnej gry! Ma DUŻO MŁODSZĄ partnerkę

Prezenter od kilku lat związany jest z Katarzyną Borkowską, z którą zaręczył się w 2018 roku. O radosnej nowinie poinformował po raz pierwszy podczas porannej audycji w Esce. Jak czytamy na portalu Kobieta.wp.pl, to jego najwierniejsi fani dowiedzieli się jako pierwsi!

To jest wyjątkowy dzień. Ile lat jestem z moją narzeczoną Kasią? 14-15 lat? Kasia obchodzi swoje kolejne urodziny. Przygoda z nią, to jest coś naprawdę pięknego, fantastycznego, cudownego. Nic lepszego w życiu nie mogło mnie spotkać. 25 lat pracuję w radiu i muszę przyznać, że wiele rzeczy już mówiłem, ale tak ważnej jeszcze nie mówiłem. Zostanę tatą - miał pochwalić się prezenter. 

Informacja została ostatecznie potwierdzona w poście, który pojawił się zarówno na Instagramie Jankesa, jak i jego narzeczonej.

- W swoim życiu sporo mówię, ale tak ważnej sprawy jeszcze nie ogłaszałem! ZOSTANĘ TATĄ i rozczula mnie to absolutnie 🤍🤍🎈 - napisał Jankes.

Zobacz też: Syn Magdy Gessler nie wytrzymał. Uderzył w rząd mocnymi argumentami. Domaga się otwarcia restauracji

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy, w których obserwatorzy życzyli szczęścia przyszłym rodzicom. Można tam znaleźć pełne radości słowa od między innymi Zofii Zborowskiej (33 l.), Lary Gessler (32 l.), a nawet Natalia Szroeder (25 l.)! My również życzymy parze wszystkiego najlepszego!

Groby polskich himalaistów (Nie) zapomniani
Najnowsze