Jennifer Lopez ZUPEŁNIE NAGO. Widać jej wszystko! Szokujące nagranie trafiło do sieci. WIDEO

2020-11-25 2:31 DECK
Jennifer Lopez nago
Autor: Instagram Jennifer Lopez nago

Jennifer Lopez (51 l.) aż kipi seksem. Gwiazda chętnie eksponuje na scenie i w teledyskach swoje gorące ciało w kusych strojach. Ale tym razem poszła na całość! Do sieci właśnie trafił filmik, na którym piosenkarka nie ma ani centymetra ubrań. Widok Jennifer Lopez nago wbije was w fotel.

Gwiazdy pop od lat stawiają na coraz bardziej śmiały wizerunek - na scenie i w teledyskach nie przesadzają z ilością ubrań, wystarczy spojrzeć na Britney Spears występującą w samej bieliźnie, czy kultowe teledyski Madonny. Do dziś nie zmienia się nic i wydawać by się mogło, że gwiazdy pop wyznają zasadę: im mniej, tym lepiej. Ubrań oczywiście. Jedną z najseksowniejszych gwiazd jest bez wątpienia Jennifer Lopez. Latynoska aktorka i piosenkarka z wiekiem chyba tylko zyskuje na atrakcyjności. Słynie ze swojej krągłej pupy, dzięki której wiele kobiet na świecie pokochało swoje bujne kształty. W swoich teledyskach J.Lo potrząsa pośladkami w skąpych strojach, ale tym razem poszła na całość. 

Jennifer Lopez zupełnie NAGO

Do sieci trafił właśnie krótki filmik zapowiadający nową piosenkę gwiazdy. Jennifer Lopez postanowiła zareklamować ją nietypowo - zrzuciła z siebie dosłownie wszystkie ubrania! I nawet niespecjalnie zasłania się dłońmi. Fani z całego świata pieją z zachwytu. I nie ma się im czego dziwić, wokalistka naprawdę wygląda rewelacyjnie. W krótkim filmiku widać wszystkie jej atuty - zarówno krągłości, jak i umięśnione ciało w świetnej formie. Któż nie chciałby wyglądać tak jak ona!

Zresztą zobaczcie to sami:

Gorrrące zdjęcia Dody! PÓŁNAGA smaży się na plaży w Turcji. Gdzie nowy narzeczony? [ZDJĘCIA]

Kamila Boruta wciela się w Jennifer Lopez. Jest moc!
Najnowsze